Skins (2007) (seriál)

1. Série: 100% 2. Série: 100% 3. Série: 80% 4. Série: 80% 5. Série: totální odpad! 6. Série: pokračování totálního odpadu 7. Série: 50 % Aneb jak zadupat do země vtipnou, i když za vlasy přitaženou, sondu do života více či méně sympatických teenagerů a udělat z ní trapnou a odpudivou sondu do života totálních debilů.

Zátah 2 (2014)

Evans tentokrát narubanou mlátičku narouboval Volavkou. Celé je to jiné než jednička, to je handicap i vítaná změna zároveň. První díl byl něco neopakovatelného a díky bohu, že Evans to pochopil a nesnažil se vykrádat sám sebe. Tohle je spíše gangsterské drama proložené naprosto dokonalými akčními scénami, které vyráží dech.

La noche del terror ciego (1972)

Snímek parádně fugnuje ve scénách s templáři, v těchto chvílích podmaní krásnou gotickou atmosférou. Těch scén je tu ale bohužel tak málo, že víc jak na tři to pro mě nemá.

Caligula (1979)

Velkolepý výlet na dvůr, kde se pro bobra nebo kuřbu nejde daleko, překvapí perfektními hereckými i nehereckými výkony a velkorysou výpravou. Opravdu působivý film, který funguje stejně dobře jako erotický horor, ale i psychologické drama o vzestupu a pádu jednoho šílence. A ta atmosféra, kdo by to byl čekal, že Tinto má na kontě i takovouhle kvalitu. Viděna prodloužená verze.

Iggy Pop: Live San Fran 1981 (2005) (koncert)

Nazapomenutelná záležitost a brutální nostalgie. Mrdy jako Some Weird Sin, Lust For Life, Pumping For Jill, ale hlavně vrchol - Rock&Roll Party v zatím nejlepším provedení vůbec. Dokonale špinavý zvuk, parádní jízda a strhující zábavná show.

You Instead (2011)

Pár vyloženě zábavných postav a parádní atmosféra spolu s dokonale nedokonalou kamerou, to všechno přecukrovaný až hanba.

Bill Hicks: Revelations (1993) (pořad)

Nářez, absolutní nářez. Tolik pravd o životě, náboženství, lidstvu a totální vymaštěnosti naší společnosti v tom nejtemnějším, hořkým balení. 20 let stará záležitost, ale pořád aktuální, bohužel.

Denis Leary: Lock 'N Load (1997) (pořad)

Denis Leary v ráži, nekompromisní, nelítostný a totálně bez zábran. Neskutečná one man show. Master of performance, "Lord of the Dance".

Denis Leary: No Cure for Cancer (1992) (TV film)

"Life sucks, get a fucking helmet, alright?!!!" Nestárnoucí klasika a jeden nejnasranější, nejšílenější a nejzábavnější komik ve vrcholné formě.