Dobrý ročník (2006)

K této komedii se nedá už nic jiného napsat, snad jen to že to je zatím ta nejlepší komedie za poslední roky co byla natočena.

Krvavý příliv (1995)

Tři výborné věci: režisér, herci a atmosféra. Co se týče děje, ten drobátko pokulhává ale jinak v celku dost slušný film.

Závod s časem (2013)

Čekal jsem od toho to dvd filmu, něco ve stylu 60 sekund, Rychle a zběsile atd... Ale bohužel mě to hluboce zklamalo, nejenže se to natáčelo a celý film se odehrává kde si v Bulharsku ale přitom hlavní roli ztvární takový vymažherec jaký je Ethan Hawke. No prostě hrůza, na totální hodnocení ODPAD, to zachránila neohrožená puberťačka Selena Gomezová:-) No a hlavně to neohrožené autíčko. Nedovedu si ani představit, místo Mustanga nějakou trapnou Ladu. To sou jediné dvě slušné věci co ten film zachránily.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Parádní ujetá a sjetá komedie. Jezdit na gepardovi to je síla.:-)

Úhel pohledu (2008)

Výborně natočený akční thriller nezvyklým a originálním způsobem. A samozřejmě skvělé herecké obsazení.

Dinosaurus (2000)

Zatím nejlepší animace plus skutečná příroda v jednom. Tento animák zatím soupeře nemá. Vskutku klenot.

Muž v ohni (2004)

Výborné obsazení, skvělý režisér ale méně kvalitní děj. Čekal jsem o jednu * víc. Ale i tak jeto prostě Washington a Tony Scott.

Pohádkář (2014) odpad!

Další český výborný film.:-) Možná tak ve snu.

Lovci dinosaurů (2005)

Dějově výborné, obsazení slabý průměr, efekty hrůza.

Oko dravce (2008)

Výborný akční thriller ve stylu většího brášky, jako je Agent bez minulosti a jiných podobných.