Nezastavitelný (2010)

Super katastrofický film který spočívá ve své jednoduchosti a v ničem jiném . Po celou dobu filmu jsem byl fakt napjatéj jako nikdy u takového filmu jenže jsem měl po celou dobu pocit že tomu něco chybí , kromě toho mi tam moc neseděl Chris Pinel až v polovině filmu se toho ujal a byl nakonec dobrou volbou a nevypadal tam jak nějáký zelenáč . ( 13.11.13/MAC )

Tahle země není pro starý (2007)

Ach jo jak já jsem se nudil některé scény byly poutavé a začátek se vyvíjel zajímavě , ale neměl další spád . Škoda kdyby to mělo něco víc do sebe tak by to určitě pobavilo protože zabiják byl super , ale neměl k sobe nějáký větší příběh tento příběh měl v sobě jedině nějáký rádoby " novodobý western " ( 13.11.13/MAC )

Řezník: Snuff Porn Gore & Soddom (2008) (hudební videoklip) odpad!

Přesně to co jsem psal u novějšího klipu tohoto " světoznámého zpěváka " který je prostě naprostá splodina společnosti a nedokáže vytvořit ani smysluplný text a raději neukazuje tu svoji hnusnou tvář a v klipu si honí svojeho malýho ptáka .

Řezník: Ta holka v mym sklepě (2011) (hudební videoklip) odpad!

Jsem přímo nadšen že tato sračka se nachází i na tomto webu protože se můžu vyjádřit co k tomuto krásnému dílu cítím takže je to naprostá splodina všeho at už jde o to jak ten klip vypadá nebo co ten chlap " zpívá " nebo co se tam děje a lidi kteří toto ochotně a bez nucení poslouchají jsou asi duševně nemocní .

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Mě to moc nezaujalo v polovině jsem neudržel oči ani tomu nepomohl ten nářez co se tam odehrával . Je to sice hezky natočený , ale obsah teda nic moc . ( 11.11.13/MAC/Podívat se znova protože jsem v polovině usnul : D )

Auta (2006)

Jednoznačně jedna z nejlepších Pixarovek je to prostě milé, poučné a hezky se na to dívá a Burák je prostě borec. Tuto Pixarovku zkrátka miluju a můžu se na ní dívat donekonečná. Najde si tu své každé dítě nebo dospělý. ( 10.11.13/MAC/350 komentář na ČSFD.cz ) ( 9.3.18/TV ) (21.6.20/TV)

Marley a já (2008)

Jedna z mála komedií které nejen že vykouzlí úsměv na tváři , ale má taky svůj příběh který vyvolává nějáké pocity a to radostné a taky občas smutné a hlavně je to příběh ze života který zna každý . ( 10.11.13/MAC/700 ohodnocený film na ČSFD.cz )

Puls (2006)

Nevím no mě to moc nezaujalo sice to mělo potenciál , ale poměrně dost nevyužitý škoda mohlo to totiž být dobrý nebo mi to možná námlouvala atmosféra která byla vcelku děsivá . ( 9.11.13/MAC )

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Přesně toto jsem čekal !!! Guillermo del Toro se vysral na ostatní spektra a zaměřiil se jen na jednu složku a to roboty a bylo to kurva famozní žádný sraní příběh prostě nic jenže evidentně to není pro každého , ale pro určité publikum takže jestli patříte mezi ty kteří ví že mají vypnout a jen se dívat tak neváhejte . Bylo to jedním slovem epický !!! ( 9.11.13/MAC )

2 zbraně (2013)

Celkem jsem se těšil , ale zbytečně prakticky všechny vynikající scény byly v traileru a nic si tento trailer nenechal pro sebe . Celé to bylo dejme tomu dobré , ale postrádalo to nějáký " vyšší " příběh . Zkrátka jsem čekal víc jediné co mě na tomto filmu upoutalo je závěrečná scéna s předáváním peněz a hlavně její pointa ta byla naprosto senzační vlastně všechny akční scény byly dobrý , ale nefungovalo to jako celek . Mělo to pouze kvalitní jednu vložku a to akci . ( 8.11.13/MAC )