Muž na hraně (2012)

Dokonalý zločin , ale vážně by mě zajímalo proč to tolik uživatelů neoslovilo . Áčková akce drama všechno a to už od začátku a herci sice neznámí , ale pěkně znalí svého řemesla . ( 25.9.13/MAC )

Repo Men (2010)

Vůbec ne špatný nápad ba naopak obchodování s drogami tu už bylo tak pro nepřejít na orgány !!! To byl kurevsky dobréj nápad sice ne úplně originální , ale ve světě filmu poměrně dost originální . Nebylo to úplně podle mých představ , ale to nebývá snad nikdy . Jen škoda že to nakonec dopadlo tak jak to dopadlo . ( 24.9.13/MAC )

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Nepochopím proč tolik lidí tento film odsuzuje pochopil bych to kdyby byl vyšperkován dětsky , ale není je to prostě nefalšovaná akční řežba občas je to sice přehnané , ale ve filmech je možné vše . ( 23.9.13/MAC )

Jako za starejch časů (2012)

Trochu plytký humor ale proč ne že , když to dává hlavu a patu . Jen škoda že to staříci trochu více nerozjeli měli proto víc než dost možností . Bylo to sice super , ale opravdu to herci mohli dotáhnout dál a že nato mají . ( 22.9.13/MAC )

Temný rytíř (2008)

Co říct k filmu co mě " přinutil " milovat svět komixu a viděl jsem ho snad 6x snad jen to že i to největší úmělecké dilo se ohraje ne ohraje , ale po těch několikati zhlédnutích to už nemá to kouzlo co na začátku . Pořád je to epický jenže už mě začínají zajímat jenom ty scény s Jokerem které jsou snad už legendární . Tak ted za Batmanem udělám tlustou čáru , pustím si ho minimálně za rok a doufám že se mi bude líbit tak jako na začátku . ( 22.9.13/MAC ) (8.7.19/TV)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Jak už jsem psal u minulého dílu Star Trek ve filmové formě je jen a jen efektní pozlátko na které se krásně kouká jenomže to nestačí alespon mi , ale musím uznat že v mojich očích toto pokračovvání je natom mnohem lépe než jeho starší bratčíček . A kromě toho že se nato dobře kouká a má to svižný příběh má to soundtrack dovedený k dokonalosti . BTW : Docela dost mě mrzí že toho " paní doktorka " neukázala víc : D ( 21.9.13/MAC )

Uvnitř mé hlavy (2013)

Nevím nic co bych dobrého k tomu filmu řekl , nevím vůbec co bych k tomu filmu řekl ... Bylo to prostě nic neříkající nic ... A ten název říkal že to bude něco " tajemného " a nového jenže nebylo . Jediná dobrá věc na tomto filmu byla že skončil . 20.9.13/MAC )

Kouzelníci (2013)

Něco mi říká a určitě nejen mi , ale třeba i Donovi Scardinovi že komedie má být vtipná a když není ? Tak si nemůže říkat komedie . Já si jen říkám co to vlastně bylo možná to mělo za účel si udělat srandu z jednoho člověka a kouzelnictví celkově , ale proč proto točit film ? To mi hlava nebere . ( 19.9.13/MAC )

Hašišbába (2012)

Takový nevyužitý potenciál až běda ... Ahh... Co by se stakovým materiálem dalo dělat ... Ze začátku se to odvíjelo dobře . Ne sice tak jak jsem si představoval , ale něco to mělo jenže po doslová pár minutách filmu všechen potenciál opadl a stalo se to jen obyčejnou fraškou ... No ve zkratce není to vtipný jak by mělo být . ( 18.9.13/MAC )

Captain America: První Avenger (2011)

Capitan America není nejlepší komixák , ale jeho osobnost a příběh je velmi silný . A mě stačí jeho osobnost a příběh k tomu aby jsem byl spokojen , ale nevím proč taky ne ostatním. Možná je to protože je to všechno podáno až příliš pohádkové a není tam moc MARVELáckého humoru kdo ví ... ( 15.9.13/MAC )