Would You Rather (2012)

Z konceptuálního hlediska je to naprosto skvěle provedený horor, jenomže je pravdou že ze sebe nevytáhl to co mohl, ale na to jsem se naštěstí při sledování nesoustředil. Místo psychologické hry je to jen milionářská podívaná a úkoly nejsou až tak promyšlené a jejich průběh by se mohl ubírat jiným tempem. ( 4.7.17/MAC )

Red Dog - psí legenda (2011)

Velmi příjemný film o pejskovi. Sice sem tam zahraje na city, ale od ostatních filmů tohoto typu se odlišuje a je taky vtipný a pozitivní. (27.6.17/MAC )

Metoda (2005)

Takto se dělá nervy drásající drama. Tolik napětí na jednou místě. Prvotřídní scénář a naprosto úžasní herci. Toto je jedno z nejlepších dramat co jsem kdy viděl.Tady z ničeho vzniklo něco. Chybělo jen málo k dokonalosti. ( 26.6.17/MAC )

Mimi šéf (2017)

Mimi šéf mě oslovil už jak jsem viděl ukázky v kině. Po tom co jsem viděl vývoj hodnocení tak jsem byl zklamaný že se to nejspíše nepovedlo, ale v mých očích je to skvěle provedený animák. Jak po animační stránce nebo po humorné stránce a pro děti bude mít nejspíše nějakou přidanou hodnotu. ( 18.7.17/MAC )

Zakladatel (2016)

Zakladatel ukazuje jak zajímavosti firmy McDonald's tak lidskou chamtivost a také skvělé herecké výkony. Původně jsem tento film nechtěl nakonec ani shlédnou, ale řekl jsem si že by mi mohlo něco uniknout a taky že mohlo. Tuto tématiku podává velice příjemným stylem, ale chyba tohoto filmu je že se ubírá příliš pomalým tempem, ale nevím jestli životopisnému filmu bych měl zrovna toto vyčítat. ( 14.6.17/MAC )

Cyberbully (2015) (TV film)

Téma kyberšikany je spíše edukační než něco co by vás mělo připoutat k obrazovce, ale tento film to dokázal a stopáž byla k tomuto filmu adekvátní. Řekl co měl a skončil dřiv než by začal nudit. A hlavně hlavní hrdinka byla ideální ztělesnění k tomuto tématu. ( 9.6.17/MAC )

Muži, ženy a děti (2014)

Tento film ukazuje zmar dnešní doby. Je to poutavě znázorněno s prvky humoru i dramatu a hlavně to má svou myšlenku. ( 18.4.17/MAC )

Monster Trucks (2016)

Nebudu popírat že to není blbost, jenomže od tohoto dostanete co čekáte. Prostě film čistě na odreágování a pokud ho tak budete vnímat tak si ho můžete užít pokud máte i trochu duši dítěte. ( 16.4.17/MAC )

Já, kocour (2016)

Toto je zkrátka rodinný film a pokud ho tak budete brát užijete si ho. Je pravda že Kevin Spacey není člověk, který by se do tohoto filmu opravdu patřil, ale to mi přišlo spíše nepřirozené než špatné, jelikož se tento herec vyskytuje v jiných typech filmů. Ale to není nic co bych u tohoto filmu něják vadilo. Příběh sice zaujme podle mého názoru spíše děti, ale i tak tento film si může užít i rodina. ( 20.3.17/PC )

Pařba o Vánocích (2016)

Není to Pařba ve Vegas, ale člověk se u tohoto zasměje. Ze začátku to má spíše slabší rozjezd a v některých místech ztrácí drive, ale na to si člověk zvykne. Jennifer Aniston do tohoto filmu přináší konzervativnost, která se tu opravdu nehodí a právě v mnoha částech díky ní ztrácí film drive, ale tato postava se nakonec dokázala taky trochu odvázat. ( 19.3.17/PC )