Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Tak tohle jsem už moc nepochopil. V tom filmu prakticky o nic nešlo. To ta čtyřka měla aspoň nějakou osnovu.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Tak tohle už bylo slabší, tak jako většina pokračování bývá. Ale některé scény přeci jen stojí za to.

Prci, prci, prcičky (1999)

Tento film dal za vznik nespočtu teenagerských komedií, které však takových kvalit nedosahují. Musí se to brát s nadhledem a jde o povedenou komedii.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po těch šílených všemožných pokračování se vrací staří známí...a vrací se v plné formě. Jedná se určitě o nejlepší díl z celé série. Samozřejmě už je to trošičku dospělejší, ale fakt jenom o málo... možná jen o to, že herci zestárli. Avšak já jsem se po dlouhé době u prciček bavil. Ne jako u těch pseudopokračování z předchozích let.

500 dní se Summer (2009)

Určitě mě to překvapilo, čekal jsem od toho méně. Gordon-Levitt je občas se svým přitroublým pohledem určitě lákadlo spíše pro ženské publikum jako snímek celý, ale nakonec se zamlouval i mě. Na nic si nehraje a je to příjemná "komedie".

Saturnin (1994)

Saturnin v podání Oldřicha Víznera je výborný. Ale nejlépe zahraná je teta Kateřina v podání Jany Synkové. To je absolutní bomba. Snímek jako takový nemá takový spád jako kniha, ale kdy je také film lepší než knižní předloha, že? Já jsem se u filmu báječně bavil, ale knihu si přeci jen přečtu raději. Jeden z těch lepších českých filmů!

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak tohle už bylo špatný. Ty zpomalený efekty a výbuchy a různý další akční vymoženosti v roce 1891... já chápu, že to pro diváky musí být akční, zvlášť když je to poměrně velkej snímek, americkej a má za úkol vydělat peníze. Ale tohle prostě není něco pro mě. Ten příběh sám o sobě nebyl špatný, ale zkazili mi to ty efekty a modernismy. Možná po dalším uvážení přidám hvězdičku, ale okamžitě po shlédnutí jsem z toho zklamaný. PS: aspoň vtipy jsou povedené!