Muzikál ze střední: Seriál - Valentýn (2021) (epizoda)

Ricky a Nini se neustále míjejí. Even when/The best part je krásná, rytmická skladba za kterou má věčná romantická duše uděluje hvězdu navíc. Taky se začíná zkoušet na Krásku a zvíře.

Muzikál ze střední: Seriál - Škatulkování (2021) (epizoda)

Takže Kráska a Zvíře. Druhá série už mě nebaví tolik jako ta první (plus od cílovky mám taky poměrně daleko), ale písničky stále velká paráda. Seriál se soustředí na jednotlivce a do té půlhodinky se toho vejde celkem dost. Nováček Lily asi ještě zahýbe dějem a je více než zřejmé, že Ginu neopustil její malý crush.

Muzikál ze střední: Seriál - Nový rok (2021) (epizoda)

Nini svým spolužákům oznamuje, že se stěhuje do Denveru. Dva týdny potom, co se ona a Ricky dali opět dohromady. A taky se bude nacvičovat nový muzikál.

Muzikál ze střední: Seriál - Série 1 (2019) (série)

Školní ples, Díkůvzdání a poslední dva díly první série stojí za to. Chytlavé písničky, děcka mají talent, umí zpívat. Olivia Rodrigo má nádherný hlas, Joshua Bassett sekunduje. Odpočinkový seriál, který vás na chvíli vrátí do těch rozpačitých teen let, kdy tady navíc dospívající hrají skuteční teenageři (což je pro změnu příjemný bonus). Born to be brave jednoznačně nejlepší skladba co se této sezóny týče. Celá ta sekvence má říz a takovou tu "feel good energii." Kam se hrabou originální filmy. I když bez nich by asi toto moje nové guilty pleasure nevzniklo.

Kauza Theranos (2022) (seriál)

Sobecká, manipulativní narcistka Elizabeth Holmesová šplhá na vrchol své kariéry. Je jí jedno komu ublíží, koho zradí. Hlavně aby měla to, co si jako malá vysnila. A tak pomocí svých konexí, které si upletla ze lží a falešných slibů zakládá jako devatenáctiletá společnost Theranos. Nemá potřebné vzdělání. Nemá zkušenosti. Umí se přetvařovat, mluvit s lidmi. Dokáže si kolem prstu omotat takřka koholiv. A dokáže to na neskutečně dlouhou dobu. Paráda. Hlavní role zahraná výtečně. Dlouho mi žádná osoba tak nepila krev.

Kluci nepláčou (1999)

Těch posledních třicet minut bylo hodně hutných. Temný film o hledání vlastní identity a jak je těžké najít někoho, kdo to chápe. Předsudky byly a budou. Zvlášť u takových, kteří nám jsou ve filmu představeni (John a spol). Jediné v čem převyšuje tahle sorta ty ostatní je počet vychlastaných piv, vykouřených cigaret a rysy splňující kritéria pro ty, jež mají sedět v lochu. Názorná ukázka toho, že ti co mají komplexy a podělanej život, ubližují druhým aby si nabušili to je jejich křehoučký ego.

Prokletá romance (2022)

Kouzlo Enchanted je nenávratně pryč. Bylo hezké vidět originální obsazení včetně Patricka i Amy, ale to je bohužel tak celé.

Hashtag podvodnice (2022)

Sociální sítě jsou zlo. Sedmadvacetiletá Danny je zářným příkladem toho, že stačí málo a může se vám to vymknout. A to si jen chtěla nabalit jednoho pobudu...Užívá si pomyslného vrcholu, kde je samá párty a večírek. Ale znáte to. Lež má krátké nohy. Příjemný závěr kdy (SPOILER) se postavě nedostane ono vykoupení potěšil.

Fresh (2022)

Všiml si někdo na začátku, toho označení uličky v obchodě? Stálo tam FRESH MEAT. Nevím, proč to upoutalo mou pozornost - ale jak tam tak Noe stála s tím telefonním číslem od cizího týpka, napadlo mě: no, tak ten tě rozseká na kousky. Nebyla jsem daleko od pravdy. Obdivuji hlavní hrdinku, že po třech dnech známosti si jen tak odjede na výlet do lesů na romantický víkend. Asi slyšela málo podcastů a horory kolem ní taky jen tak prosvištěly. Skvělý nápad. Parádně natočené. Atmosféra od začátku až do konce. Steve slizkej od první sekundy. Skvělá nejlepší kámoška. Svěží vítr mezi vším tím, co se teď točí.

Učitelka (2020) (seriál)

Rozehrané to bylo parádně. Ale pak tam padalo tolik nelogičností ! A poslední díl byl opravdu špatný. Fakt byla tak naivní, že důvěřovala "kámošce" kterou znala pár měsíců??