Clouds (2020)

To, že je snímek podle skutečné události...o to je bolestnější jej sledovat. Písničky, které zazní jsou nádherné. Příběh vám v průběhu děje láme srdce a vy tušíte, k čemu to celé směřuje. Autentická nahrávka z domácího prostředí skutečného Zacha to celé jen podtrhla a nakonec mě to snad dostalo víc než fiktivní Hvězdy nám nepřály.

Učitelka - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Dobrý výběr ústředních postav. Nick Robinson je neskutečný sympaťák a proto tvůrcům odpouštím, že do role teenagera obsadili kluka, co má dávno po střední. Ale teda Shane Harper fakt vypadá na třicet (slova Erika, ne moje).

Irský zázrak (2022)

Ponurá atmosféra irského venkova, a spolu s blaty a mlhou taky církev, která je schopna okecat si všechno. I samotné zákony přírody. Jen aby dostala ten tvůj vytoužený zázrak. Zfanatizovaná rodinka z malého domku si tedy přizve na pomoc mladou zdravotní sestru z Anglie, kterou požádají o dohled nad jejich malou dcerkou Anne. Špitají si u praskajícího krbu, zda to ta Iby prokoukne anebo ne. Sobecky si přejí, aby jejich dcerka dále hladověla ve prospěch své takříkajíc rodiny a jim se pak klaněl každý další poblouzněný člen té sebranky. Prožitá traumata spojí ženu a dívku, které se na první pohled zdají tolik odlišné. Herecký koncert Forence Pugh. Děsivá hudba. Vskutku podmanivý kousek.

Wednesday (2022) (seriál)

Co k tomu říct. Promarněný potenciál. Málo hororu, moc omáčky kolem. Spousta klišé. Ale na upršené odpoledne ideální.

Wednesday - Requiem pro krkavce (2022) (epizoda)

Víceméně zábavné. I když se dalo dost odhadnout, pořád se tomu nedá upřít parádní atmosféra a úžasná Jenna.

Wednesday - Něco za nic (2022) (epizoda)

Škoda že se z příběhu stává předvídatelná teenage podívaná.

Wednesday - Co člověk zasévá, to smrtka sklízí (2022) (epizoda)

Odbočka mimo neprospěla. Rodinka Addamsových nezajímavá a charisma žádné. Až na mladšího bratra. Schválně kdy nám zvlčí Enid. Hádám, že se tak stane v tu nejméně vhodnou chvíli. Slabé.