Buffy, přemožitelka upírů - Zlý holky (1999) (epizoda)

Faith byla zprvu fajn. Teď leze na nervy. Je nám představen nový pozorovatel Wesley, se kterým Buffy úplně nevychází. Zato Cordelii se nováček zalíbí.

Buffy, přemožitelka upírů - Outsider (1999) (epizoda)

Ač Xandera úplně nemusím, tahle epizoda se povedla. Všichni mají něco. Buffy a Faith jsou přemožitelky, Oz v sobě má kus vlkodlaka a Willow čaruje. Xander? Zkouší, co by mu sedlo. A užívá si noc po svém.

Buffy, přemožitelka upírů - Pokání (1998) (epizoda)

Snažím se, ale Xandera fakt moc nemusím. Jinak se tady ta atmosféra vážně moc povedla. Hlavně závěrečná scéna s Buffy a Angelem. Moment kdy se objevil sníh....ach. Oz je na Willow až moc hodný. Ta holka si ho nezaslouží ačkoliv ji mám ráda.

Buffy, přemožitelka upírů - Přání (1998) (epizoda)

Tohle byla jízda. Stačí jedno malé přání a bum. Úplně jiný svět, úplně jiný Sunnydale. Žádné vycházky po setmění se nedoporučují, držte se zemitých barev a do Bronzu jedině tak možná na Bloody Mary.

Buffy, přemožitelka upírů - Cesty lásky (1998) (epizoda)

Nejde mi do hlavy, že Buffy tři díly nazpět propadala z každého druhého předmětu a tady září coby premiantka třídy. Co se týče Xandera a Willow, ani jeden z nich si nezaslouží druhou šanci od svých protějšků...

Buffy, přemožitelka upírů - Odhalení (1998) (epizoda)

Xander je neskutečnej pokryteckej tlučhuba....ok, byl naštvaný na Buffy, že si své malé sladké tajemství nechala pro sebe. Ale tohle??! Chlapec by měl mlčet a zametat před vlastním prahem. Boj mezi Faith + Buffy, pecka.

Buffy, přemožitelka upírů - Školní ples (1998) (epizoda)

Každý si asi ples představoval po svém - ale takhle ne. Buffy a Cordelii jde o život. Xander a Willow sdílí moment, který bude mít jistě v dalších dílech dohru. Nevím...Willow jsem si natolik spojila s Ozem...no, každopádně nejlepší byl stejně Giles a jeho chlebíčky.