Amélie z Montmartru (2001)

Prva polovica tejto romantickej komedie je roztahana a unudi cloveka natolko, ze v druhej polovici ani nema motivaciu sledovat dej a dopozera to len z povinnosti, mozno by bolo hodnotenie vyssie, keby som to nepozeral v hlupom ceskom dabingu a keby sa prvych 45 minut dalo pozerat.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Este teraz si pametam ked som ako maly chlapec kazdy den cakal na chvilu ked na Cartoon Network oznami lev svojim revom zaciatok mojho najoblubenejsieho detskeho serialu.

Telefonní budka (2002)

Na to ake to je kratke to u mna vyvolalo vela pocitov. V prvom rade som sa poriadne zasmial na niektorych prikazoch, co ma Stu urobit.

Odsouzené (2009) (seriál)

Na slovenske pomery vysoko podareny serial. Solidna prva seria, kde som sa dokonca tesil na dalsiu cast.

Detektiv Nash Bridges (1996) (seriál)

Snaha o vtip tam je, pripady su vsak nudne, chyba tam akcia, ak tam aj nejaka je, tak je jasne ze Nash sam vsetkych odstreli a jemu sa nikdy ziadna gulka neujde, stale to konci rovnako, kriminalnik je stale odchyteny rovnakym sposobom, tolko k negativom.

Madagaskar (2005)

Mam slabost pre male ciernobiele nelietave vtaky. Skoda, ze tucniaky nedostali viac priestoru.

Carnivale (2003) (seriál)

Cakal som diel, dva, tri, osem. Nedockal som sa, nicoho. Teda ked nepocitam vzajomne dialogy, ktore vacsinou nemaju hlavu patu, to mi nestaci..Tolko hnusnych postav naraz som snad este nikdy nevidel. Nezachranil to ani Robert Knepper

Smrtonosná past 3 (1995)

V mojich ociach este lepsie ako jednicka, hlavne prva hodina stoji za to, potom sa uz tradicne stava z Bruca vrazdiaci stroj, ktory uz tak dobre pozname.

Gran Torino (2008)

Uz ked som videl ako sa Clint zatvaril v uvode v kostole, tak som vedel, ze to bude jeho koncert. Dojemny pribeh stareho vojnoveho veterana s velkym srdcom, ktoreho nechape nikto, ani jeho vlastna rodina. Dej sa stale posuva vpred a cim blizsie sa blizi zaver tym viac je divak zvedavejsi. Aj bez vaznejsej zapletky sa da natocit nieco tak uzasneho.

Shrek (2001)

Mily, ale nechapem preco mnohymi oznacovany ako najlepsi. Ja by som vedel len tak z fleku vymenovat 10 lepsich, vtipnejsich animakov.