Noční let (2005)

Film, v ktorom sa hlavna hrdinka sprava v zufalosti neuveritelne naivne a skusa take veci, ktorym ani sama neveri, ze vyjdu.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Len tazko hladat serial, kde je tolko napatia a necakanych logickych zvratov, kde ste si isty smrtou postavy len ked ju vidite rozstrielanu lezat na zemi. Neda sa povedat, ktora seria je najlepsia, vsetky su skvele, len posledne casti stvrtej serie uz boli prekombinovane, kde sa kvalita pohla trocha smerom nadol, ale kiez by kazdy serial mal taketo 4te serie. Najoblubenejsia postava je demonicka Jodi Lyn Okeefe.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Horor, po ktorom som sice vedel zaspat, ale svojou brutalitou v niektorych castiach som bol prinuteny zakryt si tvar. Videny dvakrat, cize to nie je uplne odpad, ale viackrat by som si to asi nepozrel, teda mozno kvoli Jessice Biel

Dinosaurus (2000)

Niekedy som nevedel rozpoznat kde sa konci realny svet a kde zacina ten animovany.

Bílý Bim, Černé Ucho (1977)

Keby som mohol odovzdat oscara za najlepsi herecky vykon "neludskej" postavy vobec, tak by som dlho nevahal. Bim s krasnym pohladom je tak sympaticky, ze si ho zamiluju nielen milovnici psov.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Ked som Shawshank prvykrat videl mal nevyhodu v tom, ze som poznal jeho umiestnenie na prvej priecke, preto ocakavania naozaj neboli male, ale bo bodky sa naplnili. Po cely cas spoznavame dva hlavne rozvijajuce sa charaktery, aby sme na konci zistili aky to malo zmysel. A zmysel to malo, ked sa na konci otvoria cely a Red pochybujuco pohne hlavou dolava a Andyho niet. Zaverecne vysvetlovanie je hrozne putave, a zabudate pri nom dychat. Film ktory neomrzi ani pri desiatom pozreti.