Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Sympaticke zvieratka a hlavne tucniaky, ktore tvoria svoju vlastnu kapitolu v tomto filme. Proste tucniaciky sa podarili! Animovane krasne spracovany snimok so stipkou romantiky (hrosik so ziraficou:) a velkou davkou humoru, neviem co si viac mam priat. Add: Neviem co ma na tomto prvykrat chytilo, ale druhykrat som sa rozhodne nudil..

Voják (2006)

Akcny thriller, v ktorom je hlavny hrdina nesmrtelny a pritom to nie je to sci-fi! Ano nesmrtelny, totiz nachadzat sa presne v epicentre vybuchu a prezit ho bez zdravotnej ujmy /k tomu este efektny spomaleny zaber ako pomaly kraca z dymu a v pozadi horia auta/, to je vela aj na mna. Len malo chyba k odpadu.

Dobrá čarodějka (2008) (TV film)

Asi nikoho neprekvapi, ked poviem ze najsilnejsou zbranou Dobrej carodejnice je Catherine Bell samotna.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Neuveritelne tupe, hlupe, trapne, detinske. Mna ako divaka to doslova URAZA, ze nieco taketo sa v dnesnej skazenej dobe toci. Ubohe herecke vykony netreba osobitne pripominat. Za co tu jednu hviezdu? Asi za Miley Cyrus ktora vtedy este aspon vyzerala k svetu, co sa uz teraz neda povedat, a mozno za tie dve vtipne scenky co som videl, ked som nahodne prepinal po staniciach ked nic v telke neslo. Toto asi nezaujme divaka strasieho ako 12 rokov.

Velký útěk (1963)

Film s originalnym napadom, kde sa skupina vojnovych zajatcov pokusi o utek z tabora, kde vladne paradoxne rodinna atmosfera, 3 hodiny som so zatajenym dychom sledoval co sa stane v dalsej scene. Filmy o utekoch mam obecne rad a tento bol jednym z prvych, podla ktoreho sa mozno inspirovali nasledne ine filmy s podobnou tematikou.

Perfektní manžel (2004) (TV film)

Vrazdil naozaj manzel? To sa nedozvieme, lebo vo filme nenajdete jediny dokaz vrazdy, dokonca ani motiv vrazdy, bola to vobec vrazda? 0,5/5*

Skleněný dům 2 (2006)

Dvaja mladi ludia, ktori prezili synovu smrt si adoptuju syna a dceru. Na prvy pohlad uplne normalna situacia, ale pocas filmu sa budu vynarat nove skutocnosti, ktore daju odpoved na rozne otazky, ktore divaka od zaciatku trapia.

96 hodin (2008)

Som uz na tomto filme zavisly, nevadilo by mi keby som ho mal napriklad pozerat kazdy mesiac dvanastkrat do roka. Velmi sympaticka rodinka, ktorych si hned oblubite, najviac s nami pohne vztah otca a dcery, ale aj vztah byvalych manzelov ma nejake iskry, najme vzhladom k faktu, ze manzelku hra krasna Famke Janssen. Inak je tu kopa nezabudnutelnych scen, genialny scenar s minimalnymi dierami, dialogy dokazem recitovat naspamet, scenu s unosom si dokazem pustat dokola a stale ju prezivam s najvacsim napatim. Dvojka sa snazila, ale toto je neprekonatelne.

Pokoj 1408 (2007)

Izba 1408 ma strasidelne sceny, ale viac som sa bal opisu izby osadenstvom v hoteli ako izby samotnej, prvu polovicu filmu hodnotim kladne, ale zial potom sa to spustilo dolu kopcom s kopou hlupych scen.

Anna a král (1999)

Pekne vykreslena kultura z vychodu s nadychom romantiky.