Zkus mě rozesmát (2011)

Nudné, nevtipné a nesympatické děti k tomu. Lež navazující na lež s pokusem o vtip, což u mě vyvolávalo oči v sloup. Ty dvě * jsou hodně slabé, snad jen za Jennifer, i když se tady nějak zvlášť nepřevedla.

Melancholie (2011)

Geniální a hluboce umělecké dílo! Sbírám slova, ale to nejde napsat, to se musí vidět. Neskutečně působivé!

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Tak jsem si chtěla pustit něco neobyčejného, šokujícího a takto to dopadlo..........Možná to je jistý druh umění, možná to má určité filmařské kvality, ale je to tak odporné a úchylné, že mě z toho nic nezajímá a dávám nemilosrdně odpad! Nehledně na to, je to i nudné a opravdu jsem se těšila na konec (měla jsem to ale raději vypnout, ten konec byl těžko koukatelný).

Děcka jsou v pohodě (2010)

Výborná podívaná o netradiční rodině se skvělými hereckými výkony! Komedie, která najednou přestane být komedií a vy se přestanete usmívat. Mj. Nicčino zjištění a záběr na její tvář byl husí kůži vyvolávající! Já jsem velmi nadšená. Ale přiznám se, že jsem si přála jiný konec :-) No, jsem prostě hetero :-))

Opustit Las Vegas (1995)

Cage chlastá takovým způsobem, že to nemůže dobře dopadnout. Jeho neustále ožralý stav ve mě vyvolával známky nevolnosti, jako bych sama měla nejméně 3 promile. Shue zase měla zálibu v netradičních mužích. A tyto dvě existence se daly dohromady. Prostituce a chlast..Ještě zmíním, že konečná scéna- poslední přání před smrtí aneb musíme si zapíchat, protože příjde zubatá, mě teda fakt znechutilo! Slabé 3*.

Ve spánku (2010)

Od samého začátku je jasné, kdo je maniakem, příliš prozíravé, škoda. Na druhou stranu to nebylo špatné, konec byl podbarven nádhernou hudbou. Anne Parillaud je překrásná i přes svůj pokročilý věk. 3,5*.

Funny Games USA (2007)

Tak to bylo opravdu kruté...Dobré psycho. Trochu mě nebavily dlouhé záběry, aniž by se něco dělo. Ale psychopatovo rozloučení (mj. výtečný Michael Pitt) - ciao Bella, bylo neskutečně drsné. Pořád jsem doufala, že to kabrňačka Naomi nějak zvládne a konečné zúčtování bude v její režii, bohužel....ale to víc je to brutální a o to jde tomuto filmu především!

Thor (2011)

Zaznělo tady, že to působilo uměle a to přesně vystihuje můj názor. Zlé to nebylo, ale pecka taky ne. 3,5*

Zrození Planety opic (2011)

Bezesporu výtečný film! Mrazivé záběry, skvělé digitální triky a perfektní zvuk. Vytkla bych pokulhávající logiku.. Aby na stádo rozzuřených inteligentních opic bylo nasazeno cca 10 policejních aut a jeden vrtulník a pak ani ň, mi příjde trochu ťuk ťuk. Z toho důvodu nemůžu hodnotit plným počtem. Ale Caesarovo NO mě pěkně vtlačilo do sedačky, famózní!

Ženy v nesnázích (2009)

Moc příjemné, postavené především na postavách...Fajn oddychovka a pěkné, sympatické baby jako bonus.