Správci osudu (2011)

Bezpochybně zajímavý námět...nicméně mě to nebavilo a bylo mi to nesympatické, stejně jako postavy. Prázdné, tupě romantické. Nevím, zda mi to nesedlo, nebo mi začínají být nepříjemné americké romanťárny s "hlubším" podtextem. Láska překoná vše, asi nejsem tak romantická.. Perlička: Voda nám zabraňuje analyzovat tvoje rozhodování....Ty jsi anděl? Říkají nám tak, ale jsme spíš agenti :-)

Osvícení (1980)

Dvě a půl *. Velké zklamání. Moc jsem se na tenhle opěvovaný film těšila a kromě výtečného Nicholsona a pár dobrých scén, jsem nenašla nic, co by mě přesvědčilo, že si zaslouží více obdivu. Jedním slovem NUDA. Všechno je strašně natáhlé. No jo, 30 let starý film, tempo se krapet zvýšilo.

Obřad (2011)

Ve srovnání s jinými podobně laděnými filmy, jde o průměrný, trochu nudný horor. Hopkins skvělý jako vždy. O'Donoghue žádný sympaťák a ta ošklivka Braga tam byla zbytečná. V moci ďábla a Vymítač ďábla se mi líbilo víc. Hodně slabé 3*.

Partička (2011) (pořad)

Navzdory negativnímu hodnocení, musím konstatovat, že jsem po dlouhé době slzela smíchy. Super zábava! Skvělá improvizace!

Ráže .45 (2006)

Přiblblé, všichni tam byli totální deb.lové a mag.ři. Uječené o ničem. Některé dialogy byly tak stupidní, že to zavánělo improvizací- poukázala bych na scénu se zlodějem v jejich bytě. No prostě krize.

Černá kniha (2006)

I přesto, že je to víceméně předvídatelné, jedná se o kvalitní podívanou. Verhoeven opět nezklamal a Carice van Houten se mi moc líbila.

Vlkodlak (2010)

Nudné, natáhlé a mě už prostě nebaví neustále stejné filmy o vlkodlacích. Anglie v mlze byla ale krásně ponurá.