Memento (2000)

Obyčejný příběh, nehorázně skvěle zpracovaný. Originálně! Náročný film pro náročné diváky. Opravdová lahůdka...Christopher Nolan mě zatím ještě nezklamal u žádného filmu.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Není to špatné, ale na mě až moc keců a málo akce. Jestli to někdy budu chtít vidět znova, tak jedině kratší verzi :-) Je to podle mě skvěle natočeno, ale příliš moc soustředěno na babské rozhovory. Tentokrát mě můj oblíbenec Tarantino trochu zklamal.... /65%/

Souboj Titánů (2010)

Skvělý vizuál, známý herci a slušný soudtrack. Velice slušné předpoklady pro něco velkého. Výsledek je příjemné odreagování a vše ostatní...Pár chyb se tu najde, ale o žádný špatný film se rozhodně nejedná. Souboj se mi líbí více, než Hněv! /65%/

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Příjemné pokračování pirátů, ale pro mě zatím asi nejslabší díl této série. Žánr komedie je zde více znatelný, někdy tak trochu nuceně, a taky bych raději viděl staré osvědčené herce. I tak se člověk ale dobře zasměje. Film nenudí a baví stejně dobře, jako předchozí piráti. /65%/.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Tento film mi dokázal pěkně zamotat hlavu. Jsou prostě filmy, kde je rozmezí 5* málo. Tímto případem je i John Carter. 3.5* je má volba! Ale hodnotím 4*, protože jsem milovník fantasy a kupodivu zas tak moc dobrých fantasy filmů není.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Je to žánrovka se skvělým obsazením, vtipnými momenty, pěknými efekty, nabitá akcí a inovací. Jo, a nechápu, proč by měla vadit kombinace westernu a scifi. Podle teorie Dänikena, mimozemští návštěvníci navštívili naši planetu v minulosti již mnohokrát. (viz. Vetřelci dávnověků) :D /70%/

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Někdo to může brát jako zbytečné prodlužování, ale špatné to nebylo. Fanoušci si určitě přišli na své! Ta obluda na konci však trochu zkazila dojem a sráží mé hodnocení o 1*. /60%/

Insidious (2010)

Pěkný horůrek se spoustou děsivých scén a napětí. Dobře zpracované astrální cestování. Vše funguje jak má, ale našla by se hrstka scén, která je trochu přitažená za vlasy. No, každopádně to stojí za to vidět. /75%/.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Super akce a spád. Skvěle zabaví a nenudí. Jediné, co mohlo být lepší, je pointa. Zbraň je jako kondom, radši ji mít a nepoužít, než nemít a potřebovat /70%/

Bořiči mýtů (2003) (pořad)

Někdy je to zajímavé a zábavné, ale občas boří h***a.