Thor (2011)

3 x rozpozerané a včera som to konečne s maminou videl celé. Veľmi príjemná oddychovka, bavil ma viac reálny svet s Thorom, ako Thorov svet s Thorom i bez Thora. A Kenneth Branagh ma prekvapil výberom filmu. Nevadí, podaril sa mu.

3 (2010)

Nemôžem hodnotiť, pretože po polhodine som túto intelektuálnu šupu musel vypnúť. Možno som spravil chybu, ale bolo to fakt na hrane znesiteľnosti. A to mám Toma Tykwera veľmi rád.

Metoda (2005)

Po dlhom čase som si pozrel celý film v televízii. Veľmi zaujímavé sledovanie. Takmer ako detektívka. Miestami boli situácie dosť vyhrotené a až sa im ťažko verilo. Dobrý uveriteľný rozjazd, ale mal som miestami rozopruplné pocity, od druhej polovice som očakával viac. Chvíľami som mal tiež pocit že sledujem "7" nahnevaných mužov. Ale postupné odkrývanie skutočných charakterov postáv bolo výborne spracované.

Instinkt (1999)

19.9.1999 po zhliadnutí v kine som dával 90%. Dnes niečo pod 60%. Vtedy na mňa strašne silno zapôsobil Cuba a Anthony, celú cestu z kina z Martina do Vrútok som v daždi utekal domov a mal som blaho na duši... Nuž v telke a v staršom veku sa sila filmu stratila...

Duhová kulička (1985) (TV film)

Neopakovateľný filmový zážitok...Pan Tokoš s Pánom Kachyňom sa predviedli v plnej ľudskej kráse. Úsmevné, múdre a nesmierne ľudsky vtipné.

Matrix (1999)

Kino Strojár.15.8.1999 Pecka, ktorá obstála v čase bez zmeny kvality. každým novým pozretím naberá na ďalšej sile a nedokáže omrzieť. Škoda trápnych pokračovaní.