Cesta do Santiaga (2009)

Púť do Santiaga mám za sebou, The Way sa mi veľmi páčilo a tak som očakával niečo podobné aj v tomto filme. Aké bolo moje prekvapenie, smial som sa až mi slzy padali, humor vynikajúci, predstavitelia a ich herecké výkony presne do seba zapadali. Bavil som sa náramne, preto dávam 90 %. Dostal som to, čo som vôbec nečakal, a veľmi dobre to padlo.

Kamarád taky rád (2011)

Vynikajúce dialógy, žiadna trápnosť, ale prirodzene vtipné. A medzi ústrednou dvojicou to nefalšovane iskrilo. Veľká spokojnosť. Mila je ozaj KUniS a Justin ma prekvapuje stále viac.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Predlohu som nečítal, originál som nevidel. Nedotknutý informáciami som aj s maminkou dve a pol hodiny so zatajeným dychom čakal ako celé toto "Fincherovo" divadlo dopadne. Rooney Mara parádne prekvapenie, držal som jej palce. Dávam 90 % a nejaké drobné z toho dôvodu, že nemám chuť vidieť film opätovne. Vrelo odporúčam.

Válka Bohů (2011)

Stále som mal pred očami Celu, a rozmýšľal som, ako asi vidí režisér Tarsem náš svet. lebo jeho fantázia je celkom obdivuhodná. Ale film ako celok 50%.

Muži v naději (2011)

Príjemné, celkom vtipné, ale účastníci zostali neprekonaní. Pár nečakaných momentov bolo prekvapením. macháček a Polívka vyhovovali, ale najviac zapôsobila Simona Stašová. Oddychovka.

Korunovační klenoty (2011)

90%. Vôbec neviem, čo si mám o tom všetkom myslieť, ale bolo to úžasné! Veľmi silný príbeh plný fantázie a protikladov sveta. Chvíľami sa mi pred očami mihla Amélia z Montmartru aj Big Fish.

Dvojitý agent (2011)

Dva mnou neočakávané zvraty v jednom filme. To sa mi už dlho nestalo. Trailer pozrieť až po filme!!

Tajemství starého hotelu (2011) odpad!

Bŕŕ..To hádam nie.Pokúšal som sa nájsť zmysel vzniku tohto filmu, ale nepodarilo sa mi to. Herecké výkony a logika - to tu nehľadajte.