Odbor městské zeleně (2009) (seriál)

TOP10! Nevtipnější seriál ever. Ano, nedělám si srandu a pro mě osobně ještě o laťku lepší, než Přátelé, a to je co říci! A pokud si někdo myslí, že StarLord je vrchol Prattova komedianství, nechť si užije největší překvapení dekády!

Californication (2007) (seriál)

Viděla jsem první dvě série a ze začátku se jedná o velice kvalitní a vtipný sarkastický seriál. Hanka nejde nemilovat, i když je to docela čuně, k tomu ještě alkoholik a přes postel mu jde všechno co se hýbe. Navíc láska k jeho dceři mi přijde více než věrohodná (jak už je to s Karen, na to jsem si názor udělat nestihla). Ale jak se tady dočtete ve většině komentářů, kvalita jde celkem dolů a můj zájem dost rychle opadl.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Můj názor na Jamese Franca je sporný, vůbec nevím, co si o tom člověku mám myslet, ale jako herec je boží a já bych mu tu sošku klidně i přála. A spojení s jeho bratrem mi připadalo docela dojemné (hlavně při předávání Glóbů 2018, kdy bylo vidět, že ti dva mají vážně hezký vztah). Film jako celek se mi ze začátku moc líbit, ale jakmile vyjel z vlny vtipu na drama, ztratila jsem zájem a v kině jsem dokonce na chvíli usnula.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Napoprvé mě film spíše trochu zklamal a přemáhala jsem se dát 4 hvězdičky, ale rok od premiéry upravuji hodnocení na plný počet. Nevím, jestli za to může film samotný, nebo obecně naděje, že mému nejmilovanějšímu kouzelnickému světu přeci jen ještě neodzvonilo, každopádně jsem se zamilovala. V RegioJetu je to můj go-to movie. Vždycky!

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Tohle je přesně ten případ, kdy se k dílu dostanete vesměs úplně omylem, protože prostě jedno odpoledne nemáte co dělat a vyklube se z toho jedna z nejlepších věcí, jaké jste kdy viděli (a četli). Není to ani tolik o kvalitě (i když herecké výkony jsou VŠECHNY úplně TOP), jako spíš o příběhu samotném, který se mnou neuvěřitelně zarezonoval. Nyní už právem srdcovka. You can't always get what you want. EDIT: Druhá série lehké zklamání.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Já mám vždycky ohromnou radost, když se scénář tak pěkně povede (Mary Poppins joke mě napadá asi jako první). Navíc super cool atmosféra z prvního dílu (nejen díky soundtracku, že) se naštěstí přenesla i do dvojky, takže ani nemáte pocit, že byste sledovali méně povedeného bratříčka. Naopak - v určitých scénách na mě možná pokračování udělalo větší dojem. A ani ta občasná přeslazená limoška tomu moc neškodila. Btw Baby Groot zafungoval absolutně na maximum, tohle stvoření bylo určitě to nejroztomilejší, co jsem měla možnost kdy na plátně vidět. Ever. Tečka.

Top Gear (1978) (pořad)

Jako kompletní automobilový laik jsem se na tento pořad začala dívat pouze pro odreagování. To, že se z toho vyklubala prvotřídní zábava, při které pokaždé brečím smíchy, i když pomalu ani nevím, kde má auto motor, je pro mě asi jedno z největších překvapení posledních let. Největší zásluhu mají samozřejmě hlavní 3 protagonisté, kdy je velmi těžké říct, který z nich je moje osobní číslo jedna. Hammond je prostě cute, taková tichá voda, co břehy mele a já se na něj nemůžu vynadívat. May naopak lahodí mé silně sarkasticky založené duši a Clarkson, i když je arogantní jako prase, může si to v rámci možností dovolit, protože je prostě a jednoduše tahoun celého pořadu.A ty jejich speciály.. Když si vzpomenu na Most přes řeku Kwai, ještě teď mám co dělat, abych nevyprskla smíchy. Lidi, tuhle věc já prostě miluju.

Koruna (2016) (seriál)

TOP10! Miluji britskou historii, takže když jsem se dozvěděla o tomto seriálu, má vnitřní intuice mi napovídala, že asi budu muset nepatrně přehodnotit svou seriálovou top desítku. Stalo se. První série je jeden z nejlepších kousků, jaký kdy (nejen britská) televizní produkce vytvořila. Herecké obsazení absolutně bez chybičky (prosím v lednu glóby do správných rukou, ju?), nicméně vyzdvihnout se musí i scénář a soundtrack. Není nic, co bych vytkla a pokud se laťka udrží, máme tu jeden z největších masterpieců ever :).

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

TOP10! K tomuto seriálu napíšu snad jen jednu patetickou větu.. Cillian, I love you!!!

Interstellar (2014)

TOP 10! Hluboká sonda do mojí duše. Nolanovi (a Zimmerovi, protože z toho soundtracku jdu do kolen) se povedlo mistrovské dílo. Děkuji za to.