Film2

Slovensko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 30.7.2019  10:15

Taký priemer, nič hrozné ani nič super, 4-tá * za Millie Bobby Brown (Stranger Things), výborná herečka, kvôli nej sa film oplatí vidieť

• 29.7.2019  05:55
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Neviem čo je na tomto seriály také že to má 97%, nudil som sa dosť, ani som to nedopozeral. Jedna hviezda za to že nechcem dávať odpad, taký otras to zas nieje. Skrátka ma to len absolútne nebavilo

• 26.4.2019  21:33

Totálne epické zakončenie Avengerov, naozaj božský film!

• 26.4.2019  08:56

Dokonalý božský film, epické dielo. Medzi filmami o superhrdinoch je to to najlepšie čo bolo natočené!

• 20.8.2016  10:51
    Městečko Pines (TV seriál) (2015)

Prvá séria úplne dokonalá, atmosféra, postupné odhalovanie deja, šokujúce momenty, postavy, skrátka celkové spracovanie je na jednotku s hviezdičkou. To už sa ale vôbec nedá povedať o druhej sérii. Atmosféra sa vytratila, šokujúce momenty vymizli, postavy sú jedna velká katastrofa, nie je komu držať palce, oblúbenci z prvej série tu už nie sú a tí ktorí prežili prvú sériu zomrú hneď začiatkom druhej série. V popredí sú tu postavy ktoré sú na zlej strane, najradšej by ste tam osobne vtrhli a vysporiadali sa s nimi sami, pretože nie je tu nikto kto by sa s nimi mohol vysporiadať a keď aj je tak je vám úplne ukradnutý. Jediné čo je tam aspoň trochu zaujímavé sú mutanti. Skrátka druhá séria čistá katastrofa, pozeraná nasilu. Ak bude tretia tak v nádeji sa na ňu pozrem aspoň na prvé časti, potom končím s týmto seriálom úplne a budem si pamútať len tú dokonalú prvú sériu.

• 19.8.2016  08:43
    Spadla z nebe (TV seriál) (1978)

Nevydarený komunistický Stranger Things :D

• 8.8.2016  12:42
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Čistá Dokonalosť!! Už sa teším na pokračovanie!!!

• 30.6.2015  16:09
    Jurský svět (2015)

Ide vlastne o remake ktorý sa hrá na pokračovanie. Postavy úplne nezaujmavé, nepodstatné, keby tam všetci pomreli vôbec by mi ich nebolo lúto. Najväčší výsmech oproti geniálnej jednotke je tu geneticky upravený a inteligentní dinosaurus klon T-Rexa a velocraptora a ďalších jašterov, cvičení a kamarátsky velociraptori a na koniec najväčší kamoš T-Rex. Akože fakt nechápem tak vysokánske hodnotenia. To už Jurský Park 2 a 3 boli na tom lepšie a pritom sú to najslabšie diely. Jednoducho dokonalý Jurský Park 1 ostáva stále neprekonaný.

• 29.1.2015  15:41
    The Flash (TV seriál) (2014)

Nebaví ma to, na Arrowa sa to nechytá. Flash mi príde taký detský ešte, niečo ako novodobý Amazing Spiderman pre puberťakov. A taký Arrow je skôr ako Batman a to môžem skôr

• 4.11.2014  17:37
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Jedna dokonalosť tento seriál, bez výhrad, škoda len že sa musí rok čakať na ďalšiu sériu ktorá ma zakaždým len 10 častí

• 28.5.2014  12:30
    Robo Vampire (1988)

Keď niekoho natočíte ako kadí na hajzli, stále to bude lepšie ako toto

• 28.5.2014  12:16
    Robocop (2014)

Ďalší film u ktorého absolútne nechápem tak nízke hodnotenie. Minimálne 80% si určite zaslúži. Má to hlavu a pätu, je tam veda, akcia, napätie, výborný príbeh, naozaj nepochopím hodnotenie iba 67%.... Dokonca sa mi viac páčil remake ako originál

• 14.4.2014  15:06
    Rocky IV (1985)

Najlepšia časť zo série Rocky jednoznačne!!! Pre komunistických nadšencov a rusofilov odpad... typické....

• 5.4.2014  15:11

Slabé, dopozerané dobrovolne nasilu. Pesničky som preskakoval, už mi začali liezť na nervy. Na vlásku bolo dokonalé, ale toto bol šlap vedľa...

• 25.3.2014  19:05

Hanba že toto vôbec existuje. Nepochopim toto skrátka

• 13.3.2014  19:25
    Zásilka (2013)

Prečo nie je z toho film celovečerný :(

• 4.3.2014  23:14

Myšlienka dobrá, spracovanie slabé, škoda

• 26.2.2014  00:24
    Byzantium (2012)

Tešil som sa na ten film, čakal som podobnosť s Interview s upírom. Asi to je aj dôvod že sa mi ten film tak nepáčil. Sklamanie a obrovské... Jedna hviezda za Saoirse Ronan

• 17.2.2014  20:09
    Babovřesky (2013)

Kameňák 1 sa ešte dal, ostané časti, sa nasilu tiež ešte ako tak dali, ale toto sa už proste nedá!

• 17.2.2014  18:11
    Kick-Ass (2010)

Som fanúšik komiksových superhrdinov. Ale toto ma dostalo úplne najviac! Nie sú tu superschopnosti, je to viac približené k realite a to sa mi na tom tak páči. Ďalej je tam skvelá akcia, humor, soundtrack, perfektný dej, dokonalý film, niet mu čo vytknúť, dávam 100% jednoznačne bez váhania

• 17.2.2014  18:03

Dokonalo spracované, aj keď Planétu opíc nejak zvlášť nemusím, ale toto ma dostalo, už sa nemôžem dočkať dvojky!

• 17.2.2014  18:02

Najlepšia hororová komédia všetkých čias!

• 17.2.2014  17:59
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Neprišiel som tomu na chuť, nuda. A to mám veľmi rád krimi, vyšetrovačky a pod. Ale skôr mám rád niečo na spôsob Mlčanie Jahniat a Sedem. Dve hviezdy aspoň za humor

• 16.2.2014  00:22
    Hanna (2011)

Páčilo sa mi to, ale mohlo tam byť oveľa viac akcie

• 13.2.2014  14:32
    The Originals (TV seriál) (2013)

Upírske denníky je pre teenagerov, hlavne o láske a podobných sračkách ako Twilight. Zatiaľ čo spin off The Originals je pre dospelých, je tam 1000x lepší a zaujmavejší dej a je to opak Twilightu.

• 10.2.2014  00:20
    Carrie (2013)

Prišlo mi to rovnaké ako originál, dokonca aj trošku lepšie. Carrie mi bolo celý film lúto a najviac som si užil jak sa potom všetkým pomstila na plese, hlavne tým hajzlom v tom aute ktorý za všetko mohli. Herečka bola ale na Carrie moc pekná a sexy, tá v origináli sa na Carrie hodila viac. Hodnotenie sa mi zdá ale príliš nízke

• 30.1.2014  19:49

1. séria - 90%, 2. séria 100%, 3. séria - 70%

• 11.1.2014  23:03
    Merlin (TV seriál) (2008)

Herci nie moc sympatický, ale dalo by sa na nich ešte zvyknúť. Na čo si ale zvyknúť absolútne nemôžem je NUDA. Nemá to žiadnu šťavu, ked skončí diel, netreba hneď vidieť ďalší. Nezaujalo ma to skrátka. Čakal som viac

• 9.1.2014  00:08
    Bratislavafilm (2009)

Odpad všetkých odpadov, ale jedná vec sa musí nechať, niektoré hlášky boli fakt dobré

• 4.1.2014  23:51
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Zpočiatku som dosť váhal nad týmto seriálom, ale nakoniec si ma získal veľmi, vynikajúci seriál, odporúčam každému!

<< předchozí 1 2 3 4