Bullet Train (2022)

Strašne sa to snaží byť ako Kill Bill. Ale bohužiaľ toto moc nevyšlo, absolútne sa to nechytá, film je to dosť priemerný, nechápem tomu vysokému hodnoteniu ktoré ma donútilo film pozrieť. Všetko tam bolo strašne nasilu robené. Pri každej scéne hudba ktorá stála za prd, postavy absolútne nezaujímavé a humor bol dosť nasilu. Viac ako 50% by som tomu určite nedal, aj to je ešte veľa

Umbrella Academy (2019) (seriál)

1 a 2 séria úplne super a 3 séria dosť sklamanie, hnus. Hlavne čo urobili s postavou Vanyi sa mi dosť nepáčilo, z krásnej ženy je zrazu chlap a ešte aj príbeh je nuda, seriál u mňa dosť klesol

Umbrella Academy - Série 3 (2022) (série) odpad!

3 séria je celkovo slabšia oproti skvelým predošlým dvom sériam, príbeh celkom nuda. Hlavne to ako zmenili ženskú postavu Vanyu na chlapa Viktora je grc a u mňa seriál dosť klesol

Ms. Marvel (2022) (seriál)

Absolútne nechápem také nízke hodnotenie, seriál je fakt super, pútavý, zábavný a Kamala je fakt veľmi sympatická, ozaj dobrú herečku vybrali, kvôli nej ma to ešte viac baví, fakt skvelý seriál

Žhářka (2022)

Bolo to fakt dobré, oveľa lepšie ako originál z roku 1984, škoda že to nebolo dlhšie. Dúfam že bude pokračovanie, teším sa ž teraz

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Štvrtá séria je najlepšia z celého seriálu 100/100 jednoznačne a hodnotenie odpad môže dať iba troll alebo človek ktorý absolútne nemá vkus

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Drahý Billy (2022) (epizoda)

Tá scéna na konci bola najlepšia a najsilnejšia z celej 4 série, totálne nadupaná, napínavá a atmosferická. A do toho aj tá hudba, fakt geniálne umelecké dielo. Ale jasné zase tu musia byť plačkovia ktorí frflú a hľadajú všade len chyby aj tam kde niesú

Dexter - Otcovy hříchy (2022) (epizoda)

Parádny seriál a parádne zakončenie, takto som si to predstavoval, super

Anne Boleyn (2021) (seriál) odpad!

Toto malo byť od začiatku uvádzané ako sci-fi odohrávajúce sa v alternatívnej realite, niečo ako The Man in the High Castle ktoré sa odohráva v alternatívnej realite kde nacisti vyhrali vojnu. Tu by bola tiež zmenená realita, kde panovníci ktorých poznáme z našej histórie by boli černoši. Alebo to kľudne mohla byť aj paródia na naše historické obdobie. V takých prípadoch by sa to dalo akceptovať že Anna Boleyin bola černoška, ale v žiadnom prípade sa toto nemalo brať vážne ako historický seriál, buď to mala byť paródia alebo sci-fi