Záblesky chladné neděle (2012)

Jsem rád, že jsem na projekci vyrazil, i když jsem uvažoval, že jí tentokrát vynechám...Trailer totiž nesliboval nic světaborného, ale nakonec jsem se od začátku filmu vůbec nenudil a s napětím čekal co se stane dál!! Možná bych čekal trochu akčnější konec,když už je film uváděn jako thriller, protože to je snad jediná věc, která mě na filmu zklamala...Ale i tak pro mě docela velké překvapení a to i přes ty asi ne/chtěné vtipné scény.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Kdybych měl srovnávat se serálem, tak bych snad nedal ani ty tři hvězdičky!! Takový nemastný neslaný, oproti seriálu výrazně méně vtipný! Podle mě to na tři hvězdičky vytáhnul Míra Krobot, kterej mě jako jedinej opravdu bavil!!

Diktátor (2012)

Výborné, smál jsem se snad od začátku až do konce!! Výborné narážky a vtípky i když chvílemi až moc morbidní, ale to ke Cohenovi prostě patří. Pro mě osobně jeho nejlepší film!!

Tohle je ráj (2012) odpad!

Hodina a půl strašný nudy!! Film absolutně o ničem!

Ďábel nosí Pradu (2006)

Nebýt Meryl Streep, tak bych se na tenhle film asi jen tak nepodíval. Přece jenom filmy o módě to asi moc chlapů netáhne. Ale musím přiznat, že navrzdory tomu jsem se u filmu ani tak moc nenudil jak jsem původně čekal. Samozřejmě žádná hitparáda to nebyla, ale Meryl to zase všechno trumfla a zachránila filmu tři hvězdičky...That's all!!

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Přesně ten typ seriálu, který dlouho chyběl na scéně!! Výborně vyplněná skulinka o možnosti teroristického útoku z vlastních řad. Seriál mě tak dostal, že jsem ho zkouknul během čtyř dnů. Jedenáct dílů naprosto perfektních, jen jsem byl zklamán závěrem. 2.serie: Přesný opak té první. Dobré díly ale ten poslední, tak to je zabiják!! :)

Žena v černém (2012)

Příběhově je to určitě horor z toho slabšího soudku! Aspoň, že filmařky to bylo na dobré úrovni. A ani těch klasických lekaček moc nebylo a když už, tak byly až moc předvídatelné,tedy až na pár vyjímek (abych jim úplně nekřivdil). Ještě, že to zvládli naplácat jen do hodiny a půl, protože víc bych asi nevydržel!!

Válečný kůň (2011)

No on by to zase nebyl až tak špatný film, ale bohužel se tam vyskytlo tolik stupidních a nudných věcí, že si ode mě opravdu víc jak hvězdičku nezaslouží!! Záběry na "hrdinného" koně a speciálně na konci filmu jenom podtrhují stupiditu celého filmu a jeho tvůrců. Tak buď chci natočit válečné drama a nebo komedii odehrávající se během války ale přece nemůžu tyhle dva rozdílné žánry míchat dohromady ( hlavně scéna, kde britský a německý voják společně osvobozují koně z ostnatého drátu). Pro mě opravdu velké zklamání, obzvláště co jsem se dozvěděl, že film je nominovaný na Oskara...a já si říkam: ale za co, proboha?? Za koně, který je chytřejší než všichni lidi kolem něj dohromady? Za záběry tak kýčovité až se mi chce vypíchnout oči? Asi by se lidé z Academy Awards měli zamyslet a ne dávat nominace jen podle zvučnosti jména, jakým Spielberg bezpochyby je, i když už bohužel tak trošku uvadá...

Královna (2006)

Tezko hodnotit!! Jelikož to má být životopisný film, tak se nejsem zcela jistý jestli bych měl věřit všemu tomu pozadí co se ve filmu odehrává. Pochybuju, že by nějaké podobné informace pronikly z Buckinghemského paláce na světlo světa. Film, popisující Tonyho Blaira skoro jako zachránce celé monarchie a naopak prince Philipa jako věčně namíchnutého a remcajícího bručouna, mi prostě nesedí.

50/50 (2011)

Další citová ždímačka! Podobných filmů jsme všichni viděli mraky, ale tady v tom bych vyzvedl výborný humor. Takže ve zkratce - nenadchlo ale ani neurazilo.