Sanitka 2 (2013) (seriál)

Filipe, Filipe tys to zase pěkně zmatlal!! Bylo by lepší kdybys pořád točil reklamy na Besip, tam jen shit trvá jenom 20 vteřin!! Velké zklamaní, na Sanitku jsem se těšil, ale bohužel scénář a režie zůstaly za očekáváním. To samé platí o hereckých výkonech!! A to bohužel nemluvím o romovi z lesa nebo paní co se diví, že volala záchranku a ne popeláře ale i o některých větších jménech, které vypadají přímo směšně! Ten kdo dělal výpravu by si měl dát pořádnou facku!! Jako vážně v jednom výjezdu skáču z jednoho konce Prahy na druhý? Asi máme v Praze málo míst... Z nostalgie je to za hvězdičku.

Kmotr (1972)

Mnoho povyku pro nic...

Živí mrtví (2010) (seriál)

U mně teda žádná extraliga...:/ Konec po prvni serii, nevim cim by me tenhle serial mohl prekvapit...uz z prvni serie je jasny, ze se tam hlavne budou strilet zombici do kebule a hledat cestu do nejakyho kempu a pak se prijde s nejakym zazracnym lekem a vsichni budou zit stastne az do smrti! Ok, tak na to nemusim cekat dalsich kdovikolik sezon...:(

Volte mě! (2012)

Film na ktery jsem koukal jenom kvuli Zachovi a kde me opetovne nezklamal :)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Ze začátku to na pět hvězdiček nevypadalo, ale seriál nabral od třetí série na obratkách takovým způsobem, že jsem se vůbec nemohl odtrhnout od počítače a sjížděl jsem jeden dil za druhým!! Asi jeden z nejlepších seriálu v této kategorii. Neskutečná změna charakteru, že jsem ke konci ani nevěděl, jestli mam Waltovi pořád fandit nebo si přát aby ho konečně chytli...a nakonec to stejnak skončilo jinak než jsem čekal...

Dva nula (2012)

Nápad vynikající!! Na dokument jsem se těšil, ale nakonec mě víceméně zklamal!! Zajímavý průřez různými typy fanoušků a celkově lidí na stadionu,od fanatického vietnamčíka přes vymletou zlatokopku až po pořadatelskou službu! Ale proč mam koukat tři minuty na stromy ve tmě?? Nebo na rohový praporek, a různě se plnící stůl?? Možná mi něco uniká, nevim, ale když chci ukázat atmosféru na stadionu, tak to udělam normálně a nemusim poslouchat fandění od někud z dálky a čučet přitom na topoly!

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Die Hard 5 má se starými díly pramálo společného a je to jednoznačně nejslabší díl celé série.Scénář mi nepřišel až tak špatný,jak jsem se v hodně komentářích dočetl ale bohužel té otcovsko-synovské lásky by bylo trošku moc i na romantický cajdák natož na akční film z kultovní série. Škoda, že se odbočilo z charakteru hlavního padoucha, přece je to jen něco co tuto sérii dělalo tak odlišnou od jiných filmů...Ale i přesto všechno je to pro mě příjemně odpočinková střílečka! Sednu si do kina,vypustim všechny starosti a jen koukam jak Bruce přijede pokosit půlku Moskvy.

Alois Nebel (2011)

Další český film absolutně o ničem!!

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Po první serii jsem dával pět hvězdiček, ale teď (po 8dílech druhé série) musím ubrat na čtyři! První série měla spád a nenudila ale začínám mít strach, aby z toho tvůrci neudělali další Lost (obzvláště, když je to od nich), kde budu čekat na konec dalších 5 let. Jen doufám, že nebudu s každou sérií ubírat hvězdičku!!

Méďa (2012)

Nejlepší filmová písnička: When you hear the sound of thunder, don't you get too scared. Just grab your thunder buddy and say these magic words: "Fuck you, thunder! You can suck my dick! You can't get me thunder 'Cause you're just God's farts!" A hodnocení? Prostě PECKA film!! :)