Vše je ztraceno (2013)

Remeselne výborná práca od Chandora, lenže film tak nezaujme ako napríklad pri Gravity a po dlhú dobu sa tam nič nedeje.Občas mal síce film slušné grády,ale bolo to skôr len vo výnimočných okamihoch a ja sa nemôžem zbaviť pocitu, že mi tu niečo chýbalo. Zas ale na druhú stranu Robert Redford bol na túto úlohu ako stavaný a mám pocit, že už dlho si nestrihol niečo väčšie, či kvalitnejšie.

Špinavý trik (2013)

Už to tu spomenulo pár uživateľov, tak sa budem opakovať. American Hustle je fil, pri ktorom sa vám zdá, že je dva krát taký dlhý ako naozaj je. Enkláva skvelých hercov nezachraňuje (inak skvelými výkonmi) tu nehoráznu nudu akú nam tentokrát O´Russel priniesol a keby nie je týchto hercov tak dám len dve. Ja som sa nudil.

Pán času (2005) (seriál)

Moc ma to zatiaľ nezaujalo, také o ničom a ani nemám chuť sa k tomu zatiaľ vrátiť, možno niekedy v budúcnosti, keď nebudem mať čo pozerať.

Turbo (2013)

Tuctovka, ktorá deti určite pobaví, ale tam to končí.

Komorník (2013)

Nevravím, že je to zlý film. Myšlienky a boj za ľudské občianske práva boli na mieste. Len na mňa to bolo až moc dlhé a miestami pomalé.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

No to sme dopadli. Tak pevne som dúfal, že po rozpačitej jednotke sa Jackson schopí a ponúkne plnohodnotnú výpravu za dobrodružstvom, presne takú akú som zažil ja keď som čítal Tolkienove dielo. Ani by mi nevadilo, že sa veľmi nedržal knižnej predlohy a kopu vecí si spravil po svojom, to čo mi ozaj vadí je to, že sa pri tomto diele plne potvrdilo, že chce z toho vyžmýchať čo najviac peňazí a ani nie z 300 stranovej knižky sa snaží spraviť podobný epos ako pri LOTR, no bohužiaľ je to len samá vata, bez emócii, a na počudovanie je posledná polhodina úkrutná nuda. Čo na tom, že je Smaug spravený tak dokonalo, vôbec som si to neužil. Keď vyjde blu-ray, tak si to isto pozriem znova, zatiaľ len za tri. Som veľmi zvedavý čo Jackson napchal do tretieho dielu, fakt som.

Insidious 2 (2013)

Opäť veľmi nepríjemné a strašidelné, ale na jednotku sa to nechytalo, preto len za tri.

Mafiánovi (2013)

Pohodová komédia s príjemnou atmosférou, ktorá dokázala i v určitých situáciach pobaviť, ale to je asi tak všetko. Nič to nemení na tom, že je to film veľmi naivný a obmedzený a opäť sa zas raz potvrdilo, že známe mená, niesu vždy zárukou kvality, i keď Robert De Niro je furt klasa a Michelle Pfeiffer kočka.

Barva peněz (1986)

Asi prvý film od Scorseseho, ktorý ma nebavil.

Wolverine (2013)

A to som sa tak tešil na nový príbeh o Wolverinovy. Vyzeralo to, že je v tých správnych rukách, veď Mangold ukázal, že je skvelý rejža, no nejak mu tento žáner nesadol. Nejde o vyložene zlý film, finále je skvelé, Jackman a Wolverine sú neoddeliteľná súčasť a Tao Okamoto vychádzajúcá a očarujúca hviezda. Len škoda tej vaty, film je miestami nudný a okukaný. Je to lepšie ako Origine Wolverine, ale i tak som čakal o dosť viac.