Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Pár vtipných momentů (oddávající Rowan Atkinson/Mr.Bean), ale romanticky zahleděného Hugha Granta opravdu nemusím !!

Násilník (1976)

Clint Eastwood takový, jak ho mají jeho fanoušci rádi. Pro mě je film zajímavý pro atmosféru filmů 70.let, kterou mám rád.

Četník ve výslužbě (1970)

Asi jeden z nejzdařilejších dílů z celé série (po Četník a četnice), některé momenty mě opravdu donutily smát se na celé kolo.

Čest rodiny Prizziů (1985)

Pamatuju si, že když jsem ten film viděl prvně, okamžitě jsem se zamiloval do Kathleen Turnerové. Ovšem i Jack Nicholson je vynikající jako vždy. Příjemná černá komedie.

Černí baroni (1992)

Stejně jako Tankový prapor tenhle film ocení každý kdo byl na vojně. Některé scény se jistě odehrávájí na vojně i doposud, stejně jako každý absolvent vojny pozná postavičky (perfektně zahrané - Landovský, Donutil) i ze svého působení.

Čelisti (1975)

Co o tomto filmu ještě psát? Dá se vidět pokaždé, na rozdíl od dalších pokračování a filmů, které z čelistí mnohokrát citovaly ...

Matrix (1999)

Po mnoha chvalozpěvech jsem se odhodlal sledovat tento titul v TV. Není to špatné, ale kdyby bylo více sci-fi momentů a méně nekonečných bitek muže proti muži a přestřelek, tak by to bylo ještě lepší. Řekl bych že do 1/2 filmu dobré sci-fi, od půlky akční film s prvky sci-fi.

Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Navzdory leckterým kritikám není dvojka tak špatná, i když pochopitelně nedosahuje jedničky. Díky atraktivním exteriérům i Jennifer Love Hewittové, film přece jen za deštivého nedělního odpoledne za shlédnutí stojí ...

460 podezřelých (2000) odpad!

Nestává se že bych film vyplnul po 1/4 hodině, ale v tomto případě to jinak nešlo. Nalákala mě dvojice DeVitto - Midlerová, která bezvadně fungovala v černé komedii Bezcitní lidé, ale zklamání bylo hluboké, stupidní dialogy a ještě stupidnější charaktery mě dost otrávily.

Vražda v Las Vegas (1995)

Lidan Fiorentino je nesmírně půvabná a sexuální scéna s D.Baldwinem vzrušující, ale to je asi tak všechno. Celá zápletka je bezostyšně okopírovaná ze Základního instinktu (akorát se přehodily pohlaví), včetně závěrečného rozuzlení.