Hra smrti 2 (1981)

solidní mlátička s neskutečně uhozeným příběhem a trochu nudným koncem, kdy hlavní hrdina opravdu jen tluče a tluče protivníka za protivníkem a divák z toho musí zívat nudou

Lovec žraloků (2001)

Zase tak strašné to nebylo.. Počítačová animace ok, kulisy se mi líbily hodně, ale bohužel to zabíjel naprosto stupidní scénář a herci. Na druhou stranu námět filmu přímo evokuje hrůzostrašný filmový zážitek, ať už dějem nebo provedením :o)

Malá čarodějnice (1984) (seriál)

Jako malé dítě mě vizuální provedení této pohádky strašně deprimovalo, tak jsem ji nesnášel a doteď mi to zůstalo

Barbie v Louskáčku (2001)

tož špaténka to vyloženě není, 3 hvězdičky hlavně proto, že balet z duše nemusím, ale bavilo mě to :o)

Mamma Mia! (2008)

Nudná příšernost, kterou z části zachraňují krásné melodie ABBA. Vtipných scén minimum, trapností s Maryl Streep na začátku až moc i když se to ke konci uklidnilo. Potenciál zápletky přišel vniveč, škoda

Wanted (2008)

Přehnaný, bum-bum filmek hrající si na něco víc, na něco s opravdovou pointou? NE! Wanted se drží šablony starých dobrých akčních filmů, kde se nešetří krví, kulkami, cool hláškami, skoky aut, pořádným překvapením na konci a hlavně: ztvárňuje sny a naděje každého malého klučiny, který bere do rukou plastovou pistolku a sní o tom, že jednou bude hrdina - ať už dobrý nebo zlý. Samozřejmě obsahuje faktické blbosti, které ale v tomto žánru jsou veliké +, pokud je dokáže režisér udržet na uzdě a to se podle mě podařilo na výbornou :o)

Speed Racer (2008)

Podobná blbost jako Spy Kids 3D, ale docela zábavná.

Vosí hnízdo (2002)

Hodně podprůměrný akčňák, který se snaží zaujmout diváka laciným pokusem o dramatičnost, leč ve výsledku vychází jako nemastná-neslaná blbost. Francouzi měli skvělý potenciál udělat akční komedii a dokonce k tomu ze začátku směřovali, bohužel se to zvrtlo a jako samotný akčňák to prostě nevyšlo. škoda

Temný rytíř (2008)

Pro začátek bych chtěl říct, že s hodnocením hereckého výkonu Heath Ledgera se plně neztotožňuji - hrál skvěle, ale na Jacka Nicholsona v prvním Batmanovi byl méně šílený. Jako "Nejlepší film všech dob" bych Temného rytíře neoznačil taktéž i když by se určitě umístil v první TOP10

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

První polovinu filmu jsem měl pocit, že koukám na trailer, zatímco druhou jsem se již jen nudil. Pokus vyždímat z dobrého jména i poslední cent na úkor kvality, bohužel...