27 šatů (2008)

Vykradena spousta romantických komedií, nejvíc mi to připomínalo "How to Lose a Guy in 10 Days", ale stejně jsem se hodně bavil. Zpětně přiznávám, že je film o ničem, navíc s příběhem tak stupidním a neuvěřitelným, až to zvedá ze židle - na druhou stranu s dobrými herci a pěkně natočené... tak co víc chtít :o)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Vcelku slušná podívaná z které mám ale bohužel pocit, že bych se bez ní obešel. Když přičtu "mrtvolnou" Liv Tyler s hlasem, jako by se nadopovala otupovadly, vychází mi z toho silnější 3 hvězdičky

Kokoda (2006)

Od vyššího hodnocení mě odrazuje málo napětí, které jsem prožíval při přestřelkách a plížení džunglí - vhodně zvolená hudba na podkreslení atmosféry a patřičné zvukové efekty by filmu dodaly sílu, která chyběla. Jinak dobře natočené válečné drama o trochu neznámé podobě WW2

Zprávy TV Onion (2008)

Jako první musím říct, že snímek The Onion Movie obsahuje pár geniálních scén a svým způsobem ukazuje, že předsudky a stereotypy jsou jedny z nejhorších vlastností lidí. Armed Gunman nebo vězni do každé domácnosti vás položí na zem do křečí smíchu, boužel ale film nedokázal udržet kvalitu po celou délku a většinu času byl průměrný, někdy trapný a často nudný. Ovšem za těch pár scének to stálo a níž než 3 hvězdičky prostě dát nemůžu. Norman Archer, fuck you and good night... // Po druhém shlédnutí si říkám: co se mi prve nelíbilo? Tohle nemá chybu a věci, které se mi dřív zdály nudné dávají smysl. Zvedám hodnocení z 3* na 5*

Street Kings (2008)

Variace na stejné téma, které figuruje v Training day, ovšem mnohem lépe zpracována

Mr. GS (2008) (pořad)

Slabší odvar "Uvolněte se, prosím", těžící hlavně ze ztrapňování hostů a toho jejich pošuka, co hraje na klávesy. Musím ale uznat, že je většinou sranda a v mnohém G a S překonávají Tele Tele

Iron Man (2008)

Trochu nadhodnocená komiksovka, co se snaží vypadat a opravdu i vypadá cool. Trochu ztrácí na příběhu a "nereálnosti" - ne, že bych chtěl kritizovat nereálnost Iron manova obleku nebo ve filmu zobrazených technologií, to ne, jde o silně nadsazené schopnosti Mr.Starka, který zde figuruje jako moderní McGywer, co dovede vyrobit robota z kusu plechu, písku a velbloudího lejna... Pominu-li toto, jedná se o zábavný film, pojatý ve stylu Transformers, ochuzený o zbytečnou kýčovitost a patos.

V Bruggách (2008)

žánrové spojení drama/komedie je v kinematografii trochu krkolomné, zvlášť, co se týká české - ta dopadá klasicky hrozně. Ovšem nesměl by to být angličan, kdo takovému spojení dodá tu správnou šťávu. V Brugách je krásné drama vsazené do prostředí pohádkového města, opepřené anglickým humorem, který vás občas pošle do kolen.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Už Wedding nemělo ty správné "koule", bohužel Beta house... co vlastně? Filmu chybí dějová linie, ústřední charakter a smysl pro krásu. Ovšem, všechny modelky jsou šíleně sexy, ale filmu chybí kráska nejen fyzická, ale i duševní. Plnění úkolů uchazeči o členství je nemastné-neslané, v podstatě jen škrtají tabuli a divák si má akci domyslet. Další je Řecká Olympiáda, bohužel i když dobře zpracovaná, bez charakterů, kterým by divák fandil, ztrácí napětí a všichni stejně víme, jak nakonec dopadne. Nemůžu říct, že je pro mě American Pie: Beta House přímo zklamáním, ale taktéž není tím pravým Jablkovým koláčem jako první dva díly.

Teorie chaosu (2008)

Ryan Reynolds se konečně představuje v lepším světle a role usedlého chlápka, co "přišel" o všechno, mu sedí dokonale. Chaos Theory je film o prvku náhody, co vám může převrátit celý život vzhůru nohama a budete se u něj opravdu bavit