Metro (2004)

Film si zaslouží alespoň jednu hvězdu, protože mě pobavil! Zrůdnej týpek běhá v metru, chytá lidi a zavírá je do klece ve vodě, která se však dá podplavat. Tahle zrůdná lamka je snadno sejmutelná, ale místo, aby jí hlavní hrdinové dorazili, když se nemůže hýbat, utečou. Nenapadne je nic lepšího, než se schovat do prosklené budky, začít křičet, aby toho debila přilákali, vysklít okna a odhodit jedinou zbraň, kterou mají. V žádném případě se nejedná o horor, ale o typickou ptákovinu, která taky typicky končí - přežije žena.

Sněhurka a lovec (2012)

Aneb Sňehurka po americku. Předvídatelný děj. Kristen Stewart se stále tváří jako kakabus a nezapomíná si v každém druhém záběru okusovat ret. Je nesympatická, neumí hrát a vůbec se tam nehodí. Jak může být hezčí než královna? Ubohé.

Očista (2013)

Nápad dobrej, ale to je asi tak všechno. Typická americká slátanina, horor to není v žádném případě.

Já, padouch (2010)

Nechápu, proč ostatním připadají ti mimoni tak úžasní.

Insidious (2010)

Tohle není horor. 1 hvězdu dávám jen kvůli strašidlu, co vypadalo jako Darth Maul z Hvězdných Válek.

Insidious 2 (2013) odpad!

Totální slátanina, blbost! Strašidelné to není vůbec, pointu to také postrádá. Místo aby se člověk bál, plete si babičku s mámou (vypadají totiž k nerozeznání stejně).

Mučedníci (2008)

První půlka filmu byla výborná a bavila mě - pravý, chvílemi i strašidelný masakr - ale potom přišlo to "nudné krmení hlavní hrdinky kaší". Záminka k "mučení mučedníků" mě také nijak neoslnila, a tak film postrádal děsivější myšlenku. Konec nezajímavý a nejasný, (POZOR SPOILER) až na to stažení z kůže.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Musím říct, že dobrý, až na pár maličkostí, jednou z nich je hlavní postava - Rick. Je nesympatickej, otravnej a nesnáším ho. Jinak se mi líbí nápad i provedení, děj je docela napínavý. Časem ale přijdete na to, že je to stále dokola - usadí se- přijdou zombíci - utečou...Začíná to být nuda.