Kosmik 1

okres Nový Jičín
Fly in peace...

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 21.12.2015  20:09

Napíši jen jedinou věc - ztracené kouzlo Hvězdných válek. :-( Tak dobře ještě se rozepíši. Mé největší zklamání všech dob. Mínusy - vykrádačka IV.dílu, nevýrazné postavy, žádná originalita, žádný nový nápad, nic průkopnického, stavění na tom co už bylo, "mrtvý" Luke Skywalker. Pokračování měl natáčet George Lucas jinak nikdo. Obrovská chyba. Tenhle film neměl nikdy vzniknout. 20% a klidně mě ukamenujte.

• 21.12.2015  20:04

Tak a je to konečně tu, ukončení roztahaného děje Hunger Games. Napíšu jen dvě věci, jedno plus a jedno mínus. Plus - /spoiler/ líbil se mi nápad udělat z Capitolu loveckou zónu, hezký. /konec spoileru/ Mínus - Úplně ale úplně debilní konec. Takové klišé by člověk pohledal. Hůře to snad ani skončit nemohlo. Dodatek - Musel jsem se v kině otočit za sebe,abych na ostatních viděl podobný úšklebek, který jsem měl na ksichtě i já. :D Dodatek k dodatku - Ztráta času i peněz. 35%

• 21.12.2015  19:59

Na tento díl už jsem se podívat nechtěl, ale přítelkyně chtěla jít do kina na druhou část, tož jsem musel chtě nechtě (aby mi náhodou něco neušlo) shlédnout i část první. :-) Čekal jsem, že film půjde s kvalitou dolů a také že ano, navíc ten nápad rozdělit poslední díl na dvě části (kvůli většímu vývaru) mě nijak nenadchl. Zbytečně roztahané na můj vkus. Míra napětí poklesla a to, co se mi na Hunger Games nejvíce líbí, tu bylo potlačeno. Vzhledem k tomu, že druhá část ode mě dostane ještě méně, tak hodnotím celkem pozitivně. :D Jinak by to bylo ještě o hvězdu horší. 55%

• 28.11.2015  20:20

Hodnocení zde absolutně neodpovídá skutečnosti a vůbec ho nechápu, protože se jedná o velmi povedený snímek, který má příběh a ve kterém nechybí humor. A že se jedná o povedený humor - diskuze chlapů o dámském holení, či scéna s omráčením. Takových humorných scén je ve filmu více a baví od začátku do konce. Film si dělá srandu jak sám ze sebe, tak i z běžných věcí kolem nás. Někdo se možná i ve filmu pozná v určitých situacích, že pánové? :-) Po dlouhé době, kdy jsem u českého filmu litoval, že netrvá déle. 80%

• 13.11.2015  23:04
    Spectre (2015)

Pro mě zatím letošní největší kino-propadák...více snad netřeba dodávat. Čekal jsem mnohem víc. 60%

• 1.11.2015  19:56

Výborná komedie, u které jsem se docela slušně pobavil. Romantickou stránku věci nechám raději bez komentáře. Mohlo to být lepší, páč začátek hodně navnadí, ale pak si film jede svým standartním tempem a už tolik nepřekvapí. 70%

• 1.11.2015  19:54

Z nostalgie jsem se na tento film po letech podíval a zážitek je to opravdu emotivní. Bez přítelkyně bych se ale sám dívat nedokázal, takže asi tak. :-) 65%

• 26.10.2015  18:07

Totální slátanina a člověk pořádně ani neví, na co kouká a ve výsledku pak ani netuší, o co vlastně šlo. Děj je naprosto o ničem a mám pocit, že se nás tvůrci snažili zahltit různými sci-fi vychytávkami. Bohužel to ale nepůsobí zrovna dobrým dojmem - létající boty, křídla... no prostě přehršel všeho možného, ale ve výsledku je z toho nic. A to ani radši nemluvím o páru Mila Kunis - Channing Tatum, páč tam opravdu něco chybělo. A nejen něco, byla tam přímo propast. Za mě pouhých 45%

• 25.10.2015  17:25
    Everest (2015)

Výborný film, který jsem si užil od začátku až do konce. Kdyby nebylo zbytečného přehnaného citového vydírání při konci filmu, tak bych dal plnou palbu. Ale závěr mě malinko zklamal. Na druhou stranu zde uvidíme spoustu úchvatných záběrů a dechberoucích scén, které je opravdu nutno vidět. Film mohl být dokonalý, kdyby se tvůrci věnovali více výpravě, než telefonátům s manželkami a rodinnými příslušníky. Z kina mám ale jeden z dalších super zážitků. 75%

• 25.10.2015  17:20

Celkem slušný a zajímavý animák a hodně mě pobavil na to, že jsem neviděl první díl. :D (Holt moc na ty animáky nejsem a v tomto případě mě vytáhla přítelkyně). Hodně ale zvažuji, že se kouknu i na první díl. Příjemně jsem se v kině bavil a nakonec jsem byl nadočekávání spokojen. 80%

• 25.10.2015  17:13

Nízké hodnocení zde chápu a nic proti němu nemám, páč film ničím zvláště nevyniká a spousta lidí čekalo trochu něco jiného. Mě však film bavil a dostal jsem z 75% to, co jsem chtěl a čekal. Zbylých 25% jsem chtěl, aby se děj více odehrával v minulosti a taky jsem více čekal od královny čarodějnic. Dialogy byly suché a těžkopádné, ale jinak jsem se příjemně bavil. Škoda, že film alespoň nepřinesl nějakou novou kultovní hlášku. "Železem a ohněm" je trošku jednoduché a obyčejné. 75%

• 18.8.2015  17:24
    Kód Enigmy (2014)

Všechna čest všem chytrým lidem, kterým to pálí a dokáží obdivuhodné věci, nad kterými nám ostatním obyčejným lidem zůstává rozum stát a jen zíráme s otevřenou hubou na to, co dovedou. Tihle lidé bývají většinou svým způsobem "jiní", nezapadají do kolektivu, bývají po celý život odsuzováni většinou, týraní ve školách, stávají se terčem všech posměchů a i přesto to nevzdávají a bojují. Tento film poukazuje přesně na tohle. Alan Turing, geniální matematik, který rozluští nerozluštitelné. Já bohužel čekal i trošku něco jiného, ač nemohu přímo říct, že by mě to nebavilo. 60%

• 9.8.2015  20:06

Film bez většího příběhu, či smysluplnosti, ale zato tak chytlavý svými jedinečnými záběry a scénami, nad kterými jen kroutíte hlavou a nechce se Vám věřit. Podobné scény je možné vidět jen u starších vojenských kousků a nic podobného tu už dlouho nebylo. Banda tankistů v hl.rolích projde několika bitvami, než dorazí do cíle - ke své osudové bitvě. Závěr mě trošku zklamal, jinak by to bylo na pět hvězd. 70%

• 7.8.2015  21:00

Film jsem viděl dvakrát v krátkém časovém rozmezí a hodně mě bavil. Stylem mi to tak trochu připomnělo "Smrt čeká všude", jen s tím rozdílem, že tady jde o snipery místo o pyrotechniky. Turnusy ve válce, život doma, neschopnost se přizpůsobit běžnému životu atd atd. Těžko mohu něco vytknout, tenhle typ filmů mám totiž hodně v oblibě. Hlavní představitel zahrál dle mě na výbornou. No a Clint v roli režiséra je jasnou zárukou kvalitní podívané. 90%

• 7.7.2015  22:26

Člověk by čekal po tolika letech přeci jen o trochu více. Rozhodně více akce, více záběrů s různými druhy dinosaurů, méně tlachání a méně zbytečných postav. Dinosaurus záporák mě ale hodně nadchnul, měl vše, co bych od něj očekával. Závěrečný souboj se taky povedl. Jen ten konec se malinko nedotáhnul, respektive horší naznačení pokračování snad nešlo udělat. Předvídatelné to bylo už od začátku, kdy mělo dojít k rozhodujícímu fightu. Ale celkový dojem z filmu je velmi pozitivní a dvě hodinky v kině utekly opravdu příjemně. 75%

• 15.6.2015  16:13

Akční, vizuální, kaskadérská a triková část filmu byla naprosto úžasná. Ač je to tak trochu fantasmagorie, ovšem naprosto luxusní fantasmagorie. Při akčních scénách tuhne krev v žilách (a že těch akčních scén bylo) a fanouškům stoupá tlak i tep na maximum. Dobývání cisterny i různé souboje byly tak originální, jak jen být mohly. Přesto tomu všemu do dokonalosti trošku chybělo. Jednak mi to už všechno po čase přišlo trochu lineární a taky by se dalo vyvarovat některých zbytečných dialogů. Ale i tak jsem byl v kině spokojen s tím, co jsem viděl. Viděno v Cinestaru Futurum Ostrava 10.6.2015. 80%

• 5.6.2015  21:05
    San Andreas (2015)

Parádní záběry katastrof, hroutících se mrakodrapů, věží, přehrad, mostů, silnic a všeho možného i nemožného. Po vizuální stránce velkolepá podívaná. Příběh se mi líbil a bylo fajn, že se tvůrci příliš nezaobírali životy jiných pro film a diváka nedůležitých lidí a zbylo více času na pořádné záběry různých destrukcí a na samotné hlavní hrdiny a hrdinky. Dwayne Johnson nezklamal a vynořil se zde jako jedinečný ochránce rodiny, záchranář a jako pravý americký hrdina v jednom. Viděno v Cinestaru Futurum Ostrava ve 3D 4.6.2015. 85%

• 21.5.2015  19:32

Fenomenální kino zážitek. Ani na chvíli jsem se nenudil a bylo neskutečné, jak mi těch 140 minut uteklo. Spousta akce, efektů, dokonalá práce kameramana, zábavné hlášky a opět neurčitý konec. Viděno v multikině Cinestar Ostrava 19.5.2015. 90%

• 2.5.2015  13:22

Při první scéně s Jasonem Stathamem jsem málem přestal dýchat. Herecké obsazení i herecké výkony byly naprosto špičkové, triky velice nadprůměrné, hlášky a dialogy mě extrémně bavily, kaskadéři si museli pěkně užít a já si to užíval s nimi. Přítelkyní perfektně vybraný film, který jsem s ní mohl vidět a která si to užívala se mnou. Vynikající filmový kinozážitek. 85%

• 16.4.2015  15:50
    16 přání (TV film) (2010)

Větší ulítlost aby člověk pohledal. Vážně jsou holky v 16ti tak pitomé a blbé? :D Tak to ještě, že nejsem holka a tímto obdobím jsem si nemohl projít (zaplať pánbůh)... Ale už chápu, kde bere Justýn Bobr tolik fanynek. 0%

• 16.4.2015  15:47
    Interstellar (2014)

Sci-fi, kolem kterého byl zpočátku neuvěřitelný boom a na které jsem se těšil, jak malý kluk, pro mě bylo neskutečným zklamáním. Čekal jsem úplně něco jiného a taky jsem čekal od Nolanova formátu daleko více, než se mi dostalo. V poli sci-fi filmů bych to označil asi jako největší zklamání, které jsem kdy zažil. Děj mě vůbec nenadchnul, ani mě nebavil a víc než polovinu filmu jsem se nudil. Čekal jsem něco nového, něco co mi vyrazí dech, ekal jsem spoustu nových převratných nápadů... Ale tak už to holt chodí, když člověk očekává přespříliš. Jde o pouhou odysseu, víc nečekejte. 65%

• 3.4.2015  12:26
    Kabát: Učitel (hudební videoklip) (1999)

Písnička opět chytlavá, jak už to u Kabátů bývá zvykem, také vtipná a klip řekněme minimálně zvláštní. :D

• 3.4.2015  12:23
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Tak tenhle kulinářský seriál mě vážně hodně baví. Fred je neuvěřitelný komik a jeho smích je nakažlivý až hrůza, vždy se perfektně pobavím. Nejvíc se smál asi v díle, kde po nocích chytali úhoře. Jeho radost, když se mu konečně povedlo nějakého chytit, byla podobná dítěti, když dostane svou první hračku. :D Potěšil mě díl o Mexicu, což je má vysněná destinace, kam bych se rád jednou podíval a ochutnal tamní speciality. Při pohledu na všechny ty tortily a omáčky a masové směsy a pálivé papričky...uááááááá. :D Každý díl má něco do sebe, v každém díle se dozvím něco zajímavého a pokaždé se skvěle bavím. 90%

• 2.4.2015  10:56

Nechápu, proč tak nízké hodnocení. Film má všechno, co mít má. Dokonalé dlouhé honičky, parádní nadupaná auta, akční scény a také má ten správný švih a rychlost. Parádní jsou undergroundovské zkratky v uličkách. Ani mi nevadila dlouhá stopáž, páč film mi i přesto velmi rychle a příjemně utekl. Dobře jsem se bavil. 85%

• 2.4.2015  10:52
    Kabát: Žízeň (hudební videoklip) (1992)

Skladba, která nesmí chybět na žádném koncertu. Song, u kterého se dav dostává do toho správného varu. Paráda! 100%

• 2.4.2015  10:51
    Kabát: Schody (hudební videoklip) (2011)

Krásná a pohodová písnička, chytlavá a s pěknými texty. 100%

• 16.3.2015  12:35

Vidím to podobně jako uživatel brit84, bojové pasáže se mi líbily a bylo to trošku jiné pokoukání, než na co jsem zvyklý z modernějších válečných filmů. Byl z toho cítit více strach, strach vojáků z bitvy, který se přenese i na diváka. Bohužel to bylo jediné, co se mě líbilo, zbytek už byl na mě příliš umělý, takový jako by se vše četlo z knihy přesně dle předpisů. A hlavně se vše děsně protahovalo. Plno scén mi přišlo naprosto zbytečných. Ale vydržel jsem až do konce. 55%

• 19.2.2015  12:05

První epizoda vypadá hodně zajímavě, v průběhu sledování seriálu budu upravovat komentář i hodnocení. Každopádně vím jistě, že FlashForward mě bude bavit víc než Invasion, kterou jsem nedávno dokoukal. EDIT 23.2.2015: Po osmi dílech jsem přímo nadšený, že zase vidím pořádně napínavý seriál s originálním nápadem. Herecké výkony všech jsou perfektní a již zmíněná přestřelka v páté epizodě je opravdu dokonalá. Prozatím 85% EDIT 9.3.2015: Dokoukáno! Kde jsou další díly?!? 90%

• 18.2.2015  12:04
    Chutně a levně s Láďou Hruškou (TV pořad) (2014)

V posledních letech, kdy se gastronomie v ČR alespoň trošku pozvedla hlavně díky pořadům Zdeňka Pohlreicha a zdálo se, že lidi konečně dostanou rozum, tak pak se někde z bahna vyloupne troska jménem Hruška, kterému k "vaření" stačí vaječňák od Vánoc, týden starý chleba, případně to co zbylo od slepic a psí chlupy sesbírané z gauče a ještě dostane svůj pořad, to je k zblití a za tuhle ostudu a zahrávání si se zdravím lidí by se mělo zavírat. A to jsem si myslel, že nemůže přijít nic horšího než Babica. 0%

• 10.2.2015  15:14

Hodně zajímavá politická detektivka. Crowe v roli starosty byl naprosto excelentní. Ten jeho záludný pohled dokáže přesvědčit, že není radno si s ním zahrávat. Wahlberg v roli soukromého očka, jenž se nechá starostou naverbovat na špinavý kšeft. S vyústěním bylo možno si více pohrát, ale i tak velice slušná podívaná. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45