Bingo (1994) (pořad)

Také si už pořádně na všechno nevzpomínám. Ale vím, že mě tato soutěž za děcka hrozně bavila. Pak přišly nějaké ty podvody s výhramy, nebo se zásuvkami, už nevím, jak to přesně bylo a soutěž šla do kytek. 45%

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Na tohle jsem se docela po ukázkách těšil, ale zklamání přišlo záhy hned při prvním úkolu. Snaha vyrovnat se X-Factoru, nebo ho alespoň napodobit nevyšla a celá soutěž vyzněla spíše trapně. Závěrečné otázky byly strašné a nad hloupostí soutěžících mi někdy zůstával rozum stát a raději jsem pořad přestal sledovat, abych se touto nemocí taky náhodou nenakazil. Jeden nikdy neví, když je smích nakažlivý, tak třeba i blbost. 15%

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Slušnější a zábavnější verze Natočto! Eduard Hrubeš mi vůbec nevadil a jako malý jsem tenhle pořad rád sledoval. 45%

Natočto! (1999) (pořad)

Pro mě to byla vždycky parodie na Neváhej a toč! Navíc podaná děsným způsobem. 15%

Kolotoč (1996) (pořad)

Učesaná Prdel, Saunař a nakonec Dva Loskutáci. Jak šel čas s moderátory, tak šla z kopce i úroveň celého pořadu. 30%

Riskuj! (1994) (pořad)

Tuhle soutěž jsem vždycky moc rád sledoval. A hlavně nebyla až zas tak jednoduchá. Vzpomínám si ale na jednoho borce, který se tam poměrně dlouho držel a vyhrál celkem dost peněz. Nikdo ho nemohl porazit a mám dojem, že nakonec skončil sám (nebo k tomu už mohl být i donucen, kvůli sledovanosti). Každopádně jsem se u toho bavil (nehledě na to, který tam byl zrovna moderátor) a hlavně i něco dověděl. 80%

Václav (2007)

Celkem pohodový snímek a Ivan Trojan tu svou roli vesnického hošíka (trošku méně chápavého) zahrál výtečně. Bohužel světlých okamžiků ve filmu moc není a lehce tím spadá do průměru. Nuda to ale není a občas se najde i jedna padnoucí hláška. 65%

Let’s Dance: Revolution (2012)

Už samotný začátek napoví, že se bude jednat o pitomost největšího kalibru. Choreografie je sice jakžtakž průměrná, ale scénář je na nic. Zábava asi tak do 15ti let, pro ostatní spíše nudná záležitost a ukázka toho, jak jsou v americe opět všichni bez starostí, happy a cool. Ale na tohle už mě nebaví se koukat. A úplně na konec nezbývá, než si položit otázku, jak mohla hlavní aktérka ve finále tušit, že bude tančit a vzala si pod sukni ty taneční bombarďáky. :D 30%

Na cestě - Na cestě po Ohridu (2014) (epizoda)

Docela v pohodě dokument, půlhodinka byla akorát a nenudil jsem se. O Makedonii jsem toho dosud moc neviděl ani neslyšel, tak jsem si mohl trochu rozšířit obzory. Akorát bych zvažoval, jestli celý tento cyklus dokumentů "Na cestě...." nedat do jednoho pytle. Je tu toho zbytečně moc rozkouskovaného a hodnotit každý díl zvlášť je podle mě kravina. 75%

Trabantem Jižní Amerikou (2014) (seriál)

Film jsem ještě neviděl, ale dnes dávali v TV první díl této cestovatelské minisérie a to jsem prostě nemohl zmeškat. :) Po skvělé Hedvábné stezce a ještě skvělejší Africe, tu teď máme Jižní Ameriku a první díl docela solidně navnadil. Dan opět hýří vtipem (netuším, kde na ty parádní hlášky chodí) a celá posádka vypadá velice sympaticky. Jak už je ale zvykem, tak ne vše se daří, jak by potřebovali a nastane hned několik úsměvných okamžiků již v počátcích výpravy. Tito pánové a dámy mají můj obrovský obdiv, protože absolvovat takovou šílenost, je opravdu odvaha. Když se Vám "auto" sesype po 100m jízdy (po celkové GO) a máte s ním zvládnout 21k km, tak je odvaha ještě slabé slovo. :) No prostě těším se na další díly, protože tohle bude vážení opravdu jízda! A zase budu sledovat se zatajeným dechem a jen tiše závidět. Prozatím tedy 100% s tím, že kdybych byl nespokojen (což se určitě nestane), tak později upravím. Ale tato posádka je natolik sympatická a už předchozí dokumenty byly natočeny tak elegantně, že to opravdu nehrozí. EDIT 14.6.2014: Po jedenácti dílech hodnocení neměním, jelikož celý miniseriál si udržuje pěkné tempo, je natočen s grácií a mě prostě baví se na to dívat a jen závidět všechny ty zážitky, co museli prožít. 100%