Poslední noc v Soho (2021)

Začátek byl naprosto okouzlující, sympatická hlavní hrdinka, bezvadně podtrhující soundtrack, střih a barevná stylizace, film mě na začátku totálně vtáhnul. Poté následuje přechod do hororovější části a ta byla taková nemastná neslaná. Celkově mě film ale utáhnul na dokoukání ve 3 ráno bez usnutí, takže spokojenost.

Bod varu (2021)

Mazec. Doufal jsem, že film bude o něco delší, aspoň do zavíračky, abych viděl, jak celý tenhle stresující kolotoč dopadne. Super film.

Top Gun: Maverick (2022)

Rozhodně to je poctivý film natočený především s láskou k původní verzi. Samozřejmě se tu člověk nevyhne typickému americkému klišé, kde nejlepší piloti na světě jsou samozřejmě z USA, USA opět někde na zemi zachraňuje demokracii, hrdinové tu unikají smrti opravdu jen o fous, ale... tady je mi to prostě fuk, je to poctivá filmařina naplněná poctivou a napínavou akcí, kde 2 hodiny v kině utekly jako voda a já to rozhodně chci vidět znovu.

Seveřan (2022)

Lepší 3 hvězdy. Od začátku super akce, vizuál, nic mi tam nechybělo. Ale od chvíle, kdy se rozhodl hlavní protagonista odplout na Island, to pro mě úplně ztratilo dech, vizuelně to bylo strhující, ale druhá polovina filmu ten příběh prostě položila.

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

Zatím nechci moc hodnotit, je to pilot, kde vlastně nic nevyřešili. Ale potenciál to má vysoký, herci se mi zamlouvají. Uvidíme, jak se to rozjede.

Pasažéři (2016)

Velmi vydařené jak po technické tak i po příběhové stránce

Greyhound (2020)

Jsem rád za každý válečný snímek. I když tento byl takovou rychlou akční jednohubkou, byl jsem potěšen. Ale i tak musím strhnout body za ten finální patos a trapné černobílé vyobrazení osob. Proč DOPRDELE! pořád z Němců dělají takový zrůdy? Ty německý zprávy v rádiu měly být jako co? Snad každý primitiv ví, jak to za války bylo, ale kapitáni německých ponorek byli až na úplné výjimky normální lidi a tohle by si nikdy nedovolili, už jen z hlediska taktiky. Naopak existuje mnoho důkazů o tom, jak se německá ponorka dostala do problémů kvůli tomu, že se rozhodla posbírat nepřátelské trosečníky. Ale to je prostě Amerika a její zúžené vidění.

Nikdo (2021)

Nebylo to špatný, člověk se u toho i zasměje a zpříjemní si odpolední dlouhou chvíli. Ale podle komentů jsem čekal mnohem větší pecku.

Mistrovská úroveň (2020)

Bylo to příjemné, akční, přiměřeně vtipné. Frank Grillo to zahrál suprově. Jako jednohubka to zabavilo nadprůměrně.

Svět pod hlavou (2017) (seriál)

Vynikající český počin. Chvílemi sranda, chvílemi depresivní. Herecké obsazení je na výbornou.