Predátoři (2010)

Jojo...až tak dobré jsem to vážně nečekal. U mě převládá spíše nadšení více než něco jiného. Všechno takřka výborné i s Adrienem Brodym v hlavní roli, čehož jsem se vážně bál. Ale všechno super a konečně zase predátorská hudba. 80%.

Sněhulák (2017)

Taková průměrná mysteriózní detektivka. Knížka asi byla perfektní, co jsem slyšel, ale o filmu to úplně říct nemůžu. Fassbender v hlavní roli dobrý, ale celkově to bylo až moc očekávané. Nicméně děj v knížce musel být skvělý...takže v budoucnu určitě přečtu. Film ale vidím pouze na 55%.

Život (2017)

Novodobý vetřelec! Tak by se to i dalo nazvat, ale celkově to na mě působilo výborným dojmem. Mělo to všechno, co si od takových filmů představuju a přitom nic nepřehánět. Víc takových filmů. 80%.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Ne! Tady jsem čekal mnohem víc. Je smutné, že po tak dobrém prvním (novodobém) snímku, přijde tak špatná dvojka. To jak byli ještě na ostrově tak to bylo celkem dobré, ale pak už to byla spíše tragédie...ani dva hlavní herci nezachrání špatný dojem...50%.

Coco (2017)

Nemůžu jinak...nečekal jsem to, ale jednoznačně nejlepší animák roku a celkově se řadí mezi nejlepší everywhere :). Super nápad, výborné písně a děj naprosto výborný. 100%.

Útok z hlubin 2 (2018)

Tak i když jsem tady toho moc nečekal, tak oproti jedničce jednoznačně propad. Celkem očekávaný děj i to kdo to všechno přežije. Tohle už bylo opravdu béčko. 40%.

Útok z hlubin (1999)

Určitě v pořádku. Něco jako nové čelisti se zajímavými zvraty. Přesně co jsem čekal, jsem i dostal. Na nedělní oddychovku fajn. 65%.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Ale jo...proč ne...sice béčkový film, ale takový, který určitě zabaví. Člověk to musí brát s nadhledem a nebude určitě zklamaný. J.Statham zahrál jako obvykle skvěle. 65%.

Deadpool 2 (2018)

Vysoké očekávání a do plné míry splněno. Neuvěřitelné, že to pořád dokáže být takové originální. Jiný hrdina prostě není více cool. Naprostá paráda :).

Avengers: Infinity War (2018)

Tady to nejde ohodnotit jinak než 5ti hvězdami. Start filmu jsem málem zaspal, protože takový nástup jsem vážně nečekal. A celý film probíhal ve stejném tempu. Byl jsem hodně mile překvapen i když jsem se na tento film velice těšil a měl jsem vysoké očekávání. Jenom se trochu bojím co udělají s pokračováním....jen ať to vyloženě nepose*ou...95%.