• Krátkometrážní

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Zajímavý začátek se po chvíly přehoupne do klasické vyvraždovačky ve stylu série.Tento díl mi přišel ze všech nejslabší, hlavně díky nudnému prostředí léčebny a nesympatickým hercům.

Profesionální lovec 2 (1997)

Dávám hvězdu za Dudikoffa ale jinak je tenhle "film" téměř nekoukatelný.

WWE No Way Out (2012) (pořad)

Zatim nejslabsì ppv.Opravdu dobrè zàpasy byly jen o IC titul a o WWE titul.

Californication (2007) (seriál)

Po prvním díle jsem byl nadšený a jsem nadšený i po skončení sedmé série. Hank Moody je prostě borec, který mě bude bavit vždycky.

Armageddon (1998)

Výborné sci-fi, na kterém je jednoznačně nejlepší jeho obsazení.Herci jako Willis,Buscemi,Stormare,Wilson nebo Fichtner jsou pro mě naprostá elita.Vše navíc podtrhuje úžasná skladba od mích oblíbenců Aerosmith.

Velký táta (1999)

Asi první Sandlerovka, kterou jsem kdy viděl a možná proto má nejoblíbenější. Nejvíc na celém filmu se mi líbí malá role Steva Buscemiho, který je v roli bezdomovce naprosto skvělý. Velký táta je pro mne nejlepší Sandlerovka a už jí asi žádná jiná nikdy nepřekoná.

Drive (2011)

Už když jsem Drive viděl poprvé tak jsem věděl, že je to vyjímečný film, na podruhé už jsem pochopil, že tohle je klenot současné kinematografie. Ryan Gosling je naprosto úžásný a nevím o nikom jiném, kdo by zahrál řidiče alespon z poloviny jako on. Je vážně ostuda že film nebyl ani nominován na oscara. Drive je prostě film, u kterého jsem měl pocit, že ho někdo natočil přímo pro mě.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Tenhle film mám doma už pár roků ale až ted jsem si ho konečně pustil a dobře jsem udělal. Famózní Forest Whitaker v roli nájemného zabijáka milujícího své holuby a skvělý příběh, který vyvrcholí do ještě lepšího konce. Tenhle film není prostě jen tupá akce ale je v něm něco mnohem víc.

Hunger Games (2012)

Hunger Games jsou pro mě docela zklamáním. Na to jaký se z nich stal hit nepřichazejí vůbec s ničím novým nebo vyjímečným. Nejlepší na celém filmu je nakonec Woody Harrelson, který hraje skvěle snad ve všem a tady mu role sedla opravdu na míru. Hunger Games nejsou špatný film ale třeba podruhé už bych se na něj prostě dívat nechtěl.