• Krátkometrážní

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Stejně skvělé jako jednička. Stará parta se vrací v ještě bláznivějším příběhu plným mnoha vtipných momentů,pěkných holek a trapasů (hlavně Jim). Navíc je tu opět Seann William Scott v roli Stiflera, který má tentokrát o dost větší prostor a dodává téhle komedii pořádný šmrnc. Vše navíc doplnuje naprosto bezchybný soundtrack, který je nabušený těmi nejlepšími punk/rockovými kapelami jako jsou Sum 41, Blink-182, Offspring, Green Day, American Hi-Fi a mnoho dalších.

Green Lantern (2011)

Na tenhle film jsem se opravdu těšil a nakonec bohužel strašně zklamal. Celé mi to přislo strašně nudný a vleklý a celkově se mi tam nějak vytratil scénář. Film mě nakonec zaujal jen pár povedenými efekty a dobrým hercem v hlavní roli. Třeba takový Thor poráží Green Lanterna ve všech směrech a je rozhodně lepší volba než tahle nuda.

Kráčející skála (2004)

Tahle role Rockovy sedla opravdu skvěle. Když ve filmu vymlátí celé casino jen s jedním trámem v ruce tak mu to opravdu věříte, protože on je opravdu kráčející skála. Navíc jeho partáka ve filmu hraje můj oblíbenec Johnny Knoxville a když už se tihle dva sešli v jednom filmu tak je to jasných 5 hvězd.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Tohle je opravdu strašný film, který nemá se Sám Doma kromě názvu vůbec nic společného. Vůbec není vtipný jako první dva díly, hlavní hrdina nestojí za nic (Culkin měl prostě charisma) a v konečném součtu je i třetí Sám Doma o několik levelů lepší. Tenhle film je prostě čistý odpad.

Wrestler (2008)

Naprosto úžasný Mickey Rourke v hlavní roli jen potvrzuje jak dobrý herec je, nikdo by to nedokázal zahrát ani ze čtvrtky tak dobře jako on. Jsem strašně rád, že jeho výkon ocenila i kritika Zlatým Glóbem. Wrestler je nejlepší sportovní drama, které jsem kdy viděl a Darren Aronofsky se u mě definitivně zapsal jako jeden z nejlepších režisérů vůbec.

Iron Man (2008)

Paradní akční podívaná, kterou táhle hlavně skvělý Downey Jr. v hlavní roli. Iron Man je určitě jedním z nejlepších filmů o superhrdinovy, který byl natočen a největší tahoun současného Marvel Universe.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Rob Zombieho režisérský debut se podle mě opravdu vydařil. Je to ujetá hororová slasher jízda od začátku do konce. Zombie je právem považován za jednoho z nejtalentovanějších hororových režiséru současnosti což potvrzuje již ve svém prvním filmu.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Criss býval dobrý showman, jeho kousky hlavně v první serii mě dost bavily.Postupem času je však jeho show čím dál trapnější a nudnější.

WWE SmackDown LIVE! (1999) (pořad)

Je to vlastně neskutečná šaškárna ale mě to díky skvělým charakterům prostě strašně baví sledovat. A právě v show SmackDown jsou ty největší talenty jako Jeff Hardy,CM Punk nebo Edge. Po postupném odchodu těchto hvězd spadla kvalita show tak o 50% což je hrozná škoda.

Barbar Conan (2011)

Nový Conan je prostě jen dobrodružné fantasy béčko, které má s originálem společného jen hlavního hrdinu což je jen dobře, protože remake původního filmu by byl naprosto zbytečný. Myslím si, že nový Conan ničím nepřekvapý ale ani neurazí a baví celých 110 min. Jason Momoa se do této role výborně hodí, i když Schwarzenegger je jen jeden a nejlepší.