• Válečný

Špióni jako my (1985)

Parádně ujetá komedie z prostředí tajných služeb za dob studené války.

Kafe & Cigárko (2017) (seriál) odpad!

Ta Doležalová je opravdu kráva od té doby co na ČT DÉčko valila multi kulti propagandu a tenhle její pořad je fakt absolutní trash.

Ghetto No. 1 (2007)

To je panečku dílo. 90 minut o cikánech z Chánova + připlést tzv. koncentrák v Letech. Délku tohoto dokumentu hodnotím asi jako největší mínus a pak to, že zde nejsou problémy důkladně jmenovány a celých 90 minut je chození kolem horké kaše.

Pompeje (2014)

Byl to krásný doják a proto to nemohu hodnotit jen 3 hvězdami.

Dva na cestě (2008) (seriál)

Čekal jsem, že budou působit jako typičtí američani blbí a namachrovaní. Spletl jsem se a působí skvělým dojmem. Díly o KLDR a Rusku co byly na youtube nejsou vůbec špatné.

Vaříme s Mírou (2016) (pořad) odpad!

Volíme s Mírou...aneb jak pseudo pořad o vaření lze zneužít před volbami. Ten Mrázík je fakt pičus.

Tábor 14 (2012)

Vynikající dokument ve formě zpovědi severokorejského uprchlíka. Jeho vzpomínky na první popravu, popravu rodiny, konzumaci potkana a nebo popis momentu překonání hraničního plotu tábora, kde vyrůstal byly velice silné okamžiky.

Severní Korea: Život v uzavřeném světě (2013) (TV film)

KLDR mne fascinuje a proto se vždy rád podívám na dokument, který přibližuje život v této uzavřené zemi a tento je jeden z nich. Hodnotím proto 4*dami.

Drogy a.s. (2010) (seriál)

Viděl jsem akorát ten díl o drogách v pornoprůmyslu a bylo to velice zajímavé.

Selský rozum (2017)

Opovrhuji Babišem a nevolil bych ho. Ovšem ta protibabišovská propaganda na seznamu a jeho přidružených webech spíš mu nahraje voliče. Každý si musí udělat na osobu AB svůj názor. Jinak dokument hodnotím jako průměrný.