Lucas87

Lukáš Polcer

okres Vsetín

• 10.6.2012  15:59
    Dar (2009)

Strašná nuda, vůbec to není přesvědčivé, nevydržel jsem u toho do konce a v půlce sem to musel vypnout...

• 9.6.2012  20:36
    Madagaskar (2005)

Nejlepší je ten dabing Morrisse :))

• 9.6.2012  07:51
    Černobylské deníky (2012)

Parta tupých Američanů si vyjede na Ukrajinu, no jak to asi může dopadnout ?

• 8.6.2012  22:27

Je zajímavé vidět, jak na takovém místě kde Hitler trávil poslední okamžiky, je sídliště a pěkné parkoviště.

• 8.6.2012  20:33

Mým hlavním motivem bylo si to pustit kvůli té Ostravské operaci, jak to bývá zvykem vše má své klady i zápory. Za převažující klady považuji, autentičnost míst kde se natáčelo, natáčet dnes u Sýkorova mostu takový film a vidět nad ním památník s tankem T-34 by bylo naškodu. Taky si myslím, že dalším kladem je použití originálních zbraní a uniforem. Také mě zajímal, příběh Miloše Sýkory, který se podílel na zachráně mostu, který se podle něj tak jmenuje. Natáčelo se v tvrdých 50. letech, takže tohle působilo jako oddychovka v těchto těžkých časech, rozhodně pro svou propagandu se nestyděli udělat obrovskou operaci s několika stovkami vojáku československé lidové armády, za což mají u mě plus. Ale totálně mě štvalo, jak tam řešili znárodnění a takové nesmysly, na druhou stranu to nebylo tak zpolitizované jako např. Sokolovo.

• 6.6.2012  22:13

Tohle se mi líbilo ještě více než pouta války, odstřelovač 2sekundy, a neustálý boj o klíčovou pozici, nakonec ten závěrečný útok mi tak trochu připomněl 9. rotu :)

• 4.6.2012  21:43

Špionáž, filmové herecké legendy, V1 a V2 útočící na Londýn, tenhle filmový staroušek nezklame, pokud si ho pustíte !

• 1.6.2012  21:40

Pan Tau na táboře a Poplach v oblacích mi připomínají dětství, a na tehdejší dobu dokázali z mála natočit, něco bavilo a baví mladé generace pořád. Můžeme to tvrdit dnes? Asi ne..

• 1.6.2012  16:41

Na začátku jsem si říkal, že to Spielberg natočil opravdu zajímavě, mé dojmy byly spíš tří hvězdičkové, ale poté jak sem viděl spolupráci německého a britského vojáka při osvobození koně zamotaného v drátech na území nikoho, a následně setkání Alberta a jeho koně po jejich dlouhém odloučení, tak se moje předchozí myšlenka na hodnocení změnila. (Možná to bylo tím soundtrackem a tím jak miluji tyhle happyendy)

• 31.5.2012  22:16

Taková pohodovka, ústřední dvojice Redford a Freeman a jejich řeči mě na tomto filmu dostali více, než ženská co utíká před chlapem magorem :)

• 28.5.2012  06:19

Výpovědi příslušníku československého praporu vypráví své příběhy o této krvavé bitvě. Bitva v Dukelském oblouku se dá přirovnat k takovým jako by Kursk, osvobození Kyjeva nebo Charkova. Němci bojovali o každý metr v průsmyku nelítostně, stejně tak bránili i Ostravsko. Pro mě velice slušný dokument a této zapomenuté operaci o které se příliš nemluví.

• 27.5.2012  21:44

Tento kvalitní film zahrnuje 3 příběhy - bojová akce v Afghánistánu podle nové válečné strategie, konverzace prozíravé novinářky (Meryl Streep) s kariéristou ve funkci senátora (Tom Cruise) propagátorem války a nové válečné strategie, a nejvíce pro mě zajímavý rozhovor mezi profesorem (Robert Redford) a nadějným studentem, který popisuje odchod nadaných studentů do zmiňované války. Pro mě slušných 70 %

• 26.5.2012  09:23

Takový dědeček TOP GUNu, s vynikajícím Holdenem, ovšem musel si u toho říkat, kdy to už skončí. Nevtáhlo mě to moc do děje :(

• 25.5.2012  20:56

Parádní oddychová komedie s oblíbenými herci... Butler a Anniston to je dvojka k popukání :)

• 25.5.2012  11:08
    Stud (2011)

Zvláštní film.... nejvíce se mi líbila neverbální komunikace v metru, pornem zahlcený disk pracovního počítače, jebačka u okna, a švédská trojka (M+2Ž) a taky ta scéna v tom baru jak chlápkovi dělá do ženské tím jak do ní valí nemravné návrhy, a pak to s radostí nasype tomu ranaři a ten ho zkope na ulici.

• 24.5.2012  14:41

To není dokument, to surové zobrazení historické události, které je podáno velice reálným a surovým způsobem, takže vás to vtáhne do děje, tak jak byste se ocitli na tom místě v roce 1972.

• 22.5.2012  07:16

Ta hudba s tím pískáním na začátku mi lezla na nervy, tak jsem se překonal a díval se na to. A ten příběh není špatný, telefonní maniak a Belmondo posedlý vrahem. Ta scéna kdy se střílí na střechách a kulky se zavrtávají do komínů mi úplně připomněla mafii..

• 21.5.2012  22:01

11. září všechny vyděsilo, ale tohle předložení faktů je daleko děsivější. Snad se naše generace dožije zveřejnění infomací o tom jak to bylo s J.F a Martinem Lutherem Kingem, a ti co se letost narodili snad se dozví pravdu o WTC ve svém důchodovém věku. Ta Amerika bude zatloukat a zatloukat, nedá se jí věřit. Online zde - http://youtu.be/tvtxM4ZwMO0

• 21.5.2012  19:22
    Divy minulosti (TV seriál) (1994)

Šílená elektřina Nikoly Tesly - http://youtu.be/sbqML0EoUJo

• 21.5.2012  18:45
    Kdo financoval Hitlera (TV film) (1998)

Zajímavé a poučné zjistit jak kluci němečtí pod vlajkou hákového kříže loupili po celé Evropě zlaté rezervy centrálních bank...

• 21.5.2012  14:30

Začátek vypadal slibně, nejsem příznivce těchto filmů ze zbytečné války v Iráku, kde trpí jak vojáci tak i civilisté a to pro ropu. Jako vojáci v Tikritu zaujmou, později se po návratu z nich stávají jenom prasata, co chlastají a dělají bordel, do toho jim každý tvrdí jací nejsou hrdinové. Ale na jednu stranu musí to být velký šok, když Vám zamítnou odejít do civilu a po osobním zkratu se z vás stane dezertér. Má to své i stinné (třeba postřelení zlodějíčků) i světlé okamžiky (uvědomění si skutečné situace v Iráku) jinak je to prostě takové průměrné americké kliše ! Někdy si říkám, že Amerika útočí na středním východě, jen aby to mohli propagovat jako velké dobrodružství v těch svých filmech, samozřejmě tento film také ukazuje i to jak se nevyplatí jít proti americké vládní mašinerii a také ukazuje i zmrzačené vojáky. U mě takových slabších 55-60 %

• 21.5.2012  12:42

Tak na začátek, nechápu zdejší hodnocení ! Ačkoliv se může zdát, že film má zápletku v milostném trojúhelník, v kterém běhá určitá dávka rasistických předsudků, a není příliš o vojenské akci, je to hlavně o rozhovoru a sporu mezi Curtisem a Sinatrou. Sinatru mám velice rád, a nejvíce se mi líbila jejich průzkumná akce potom co Sinatra zjistil nekalé úmysly Curtise. Takže na to hodnocení se dívejte přes prsty a musíte si pustit tento nedoceněný filmový kousek !

• 20.5.2012  22:01

Škoda, že v dnešní době lze těžko zakopnout o scifi naší tvorby... Ocelové město je super !

• 20.5.2012  09:45

Ta hláška: Abych z vás neudělal nezaměstnaného ! a to závěrečné divadelní představení byla fakt prča...

• 19.5.2012  21:23

Zvláštní a zároveň pěkné, Dammon mi v té roli přišel takový jiný než jak ho známe. A ta hláška na toho inspektora z úst té malé holky mě pobavila. Je příjemné vidět jak si někdo jde za snem a dotáhne to do konce...

• 19.5.2012  12:54

Bože, to byla strašná nuda... samá blonďatá hříva, nic moc pro mě. Kdyby to mělo tak 20 minut tak je to OK

• 18.5.2012  22:52
    Red Tails (2012)

Zprvu jsem si říkal, že nezapadnu mezi kritiky ani velké nadšence, našel jsem v tom jak klady tak i zápory, a vybral si místo mezi těmi okouzlenými, proto hodnotím jak hodnotím. Přišlo mi to jako Hartová válka zkřížená s trochu lepším filmem Letci z Tuskegee, jako bonus můžete vidět P-40 jak si to fičí kolem Karlštejnu. Z traileru jsem si říkal, že to bude až přehnaně digitální, ale nakonec jsem změnil názor, a neměl ten pocit, že v tomto válečném filmu je tolik té počítačové grafiky např. jako u hvězdných válek. To byl docela úlet ten německý pilot, jak se cítil pošlapaný když uviděl ty černé letce. Dále mě docela dojala romantika mezi bleskem a jeho italkou, ta muzika byla místy až moc moderní:(.... Rozhodně asi největším magnetem kromě černých letců byly i samotné proudové stíhačky ME-262.

• 18.5.2012  20:22
    Letka 633 (1964)

Mám rád tyhle staré klasiky, na tom filmu se mi nejvíce líbil ten pohled německých vojáků na tu padající skálu. I akce toho norského odboje. Smutné, že tento film, tento vynikající film má tak málo % ! Já mohu doporučit ...

• 18.5.2012  15:40
    Laskavý dotek (TV film) (2010)

Hodnocení tady evokuje k třem hvězdám, po zhlédnutí můžu říct, že mě to upoutalo, i přesto, že Jennifer byla tak odporně zmalovaná, jako by přišla z bordelu rovnou do herecké branže :D Ale na tomto filmu jde vidět, že žena opravdu udělá cokoliv pro rodinu. Tenhle příběh je zároveň smutný i šťastný... a hlavní je, že se z toho marasmu vykopala ta dotyčná !

• 16.5.2012  19:50

Souhlasím s tím co píše zde Thomassi, ten film je dost neznámý a přitom je povedený, takový prostý válečný trhák, který si na nic nehraje. Mě dorazila ta poslední scénka a ta hláška "Pane promiňte, přehlídl jsem šátek"