Gangy New Yorku (2002)

Hm, asi jsem čekal trošku víc. Trošku víc bitek. Ta největší a nejlepší byla hned na začátku, což je docela zarážející. Ale filmu se nedá upřít atmosféra. Kulisy byly taky dost dobrý. Nepředpokládám že by se to natáčelo celý někde v hangáru, jako třeba 300. Krom celkem působivého příběhu má film docela příjemnou hudbu. A vůbec nejlepší je, že nikdo pořádně neví, kdo je ten zlý. Divák může simpatizovat jak s přistěhovalci, tak starousedlíky.

Gran Torino (2008)

Dobrej film se špatně hodnotí. Ale mohl bych třeba ohodnotit herectví Eastwooda. Ne to bych nemohl. Jak může prcek jako já hodnotit pana herce? ALe ne, opravdu. Clint zahrál starého bručnou dobře. Ksichty, hlášky i nezávazný kecání okolo jako v každym správnym amereckym filmu. Finálem mě trochu zaskočilo, to je fakt. Každej z nás by si to přál jinak, ale to jsou ty okamžiky, kdy film získává na kvalitě a stává se z něj něco vyjímečného.

Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (seriál)

Někomu jsem řekl, jeslti zná FMP a on jestli je to prej parodie na FMAlchemist. Já nevim. Neviděl jsem FMA. Vlatně jsem neviděl ani první sérii tohotle, ale je zjevné, že jakýsi borec Sasouke, má chránit jakousi krásku Chidori. Nejdřív jsem si myslel, že seriál postrádá něco jako děj a přišlo mi to, jako by jste udělali výběr toho nejlepšího z fillerů. Pak jsem zjistil, že to je pravda, že to na děj vůbec nenavazuje. Tak dál, píšou tady Komedi. Ale jo, vtipný to bylo. Pár komických situací bylo hodně vtipných. Ale uplně k popukání to rozhodně nebylo (ale asi to bude mojí angličtinou). Zcela spontánně jsem se rozesmál z plna hrdla jen jednou. Jesli chcete vědět kdy, můžete mi třeba napsat :P Myslím, že u Naruta jsem se zasmál čtyřikrát tolik. Jesli to nebud tím že má čtyřicetkrtá tolik dílů. Což je jedna z příjemných věcí. Má to patnáct epizod, ne patnáctset, jako jiné anime. Takže závěrem celkem příjemná oddychovka. Možná spíš pro holky i když trochu víc romantiky než je perverzní scéna v lázních bych uvítal i já.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Absoutně ujetá americká kravina. Ale za těch několik málo dobrejch vtipů o Izraelcích a Palestincích to stálo. Ale že to je blbost tomu nikdo a nic neodpáře!

Výměna (2008)

Tyhle filmy jsou nejhorší. Když člověk vidí, jak nevinní trpí jako koně, jenom aby se ty u koryta měli dobře. Chápu že příběh byl asi trochu přikrášlený, ale jestli se tohle dělo, tak potěš. Jinak Jolie perfektní výkon a Eastwood taky potvrdil, že umí točit. Už se celej klepu na Grand Torino.

Odpor (2008)

Po tom co se mi Craig zhnusil jako Bond, si u mě vylepšil skóre tímhle perfektním válečným drámem. Příběh o muži, který se vlastně proti své vůli stane vůdcem utíkajících Židů, a jeho bratrů. Válečné filmy nijak nežeru, ale tenhle byl opravdu dobrý. Bylo tam hezky vyobrazené, že když už jeden vůdce nemůže, je potřeba, aby se našel nový vůdce. Je to jako s Mojžíšem. Ten už toho měl taky plný zuby.

Milionář z chatrče (2008)

Tak tohle bylo silný. Indie je fakt bordel. Jako koukám občas na zprávy a čtu National Geographic, ale tadyhle je to ještě trošku zamotaný. Co když úplně chudý, obyčejný kluk vyhraje deset milionů? Začnou do něj pouštět proud :-) Bolywood vládne. Soundtrack zdá se mi nám trochu zkultovněl a těch x oscarů rozhodně nepadlo na špatný film. Na to že hlavní hrdina je neznámý herec....

Atentát (1997)

Tento film je pný překvapení. Například v titulkách jsem byl překvapen, že hlavní hrdina není Smuel L. Jackson. Jak je možné, že jsem to nepoznal? Beru to jako osobní poklesek.

Satan přichází (2006)

Perfektní obsazení. Celkem vygradovaný děj s koncem který jsem čekal. Jako jo, nebylo to špatný. Ale děsně ohraný.