V.I.P. vraždy (2016) (seriál)

Proč tolik odpadů??? Ano, není to nejlepší seriál všech dob, ale rozhodně to je koukatelné. Mám pocit, že většina tu "odpaduje" jen z důvodu, že je to produkce Primy a není možné, aby taková "žumpová" televize vyplodila i něco kvalitnějšího. Něco je přitažené za vlasy a občas mě postava Norisové štvala, ale v celku jde o příjemnou detektivku, která je i místy vtipná. Modrava má 48%, tady je to na 25%, přitom z mého pohledu jsou seriály víceméně srovnatelné. Takže za mě tři hvězdy naprosto zasloužené. Navíc si mě čím dál tím víc získává Patrik Děrgel. Ve starších věcech jsem mu nemohla přijít na chuť, ale jako herec se zlepšuje. No a když mu ještě protrhají obočí, tak se na něj dá i koukat :)

Všechny moje lásky (2000)

Toto mi nesedlo... nemastné, neslané, nesympatičtí herci... je mi líto, ale jedna hvězda je ažaž...

Tajemství loňského léta (1997)

Pro mě je to klasika všech amerických teen vyvražďovaček. Vzpomínám si, jak jsme na to na základce čučeli s otevřenou pusou, takže moje čtyři hvězdičky jsou především značně sentimentální.

Setkání v červenci (1978)

Příjemná letní romance, sexy mladý Kaiser a opět neuvěřitelně skvělý Tomáš Holý. Tohle prostě fungovalo.

Sex ve městě 2 (2010)

Jedničku jsem neviděla, seriál také ne, takže mezi zaryté fans nepatřím, i když nějaké to povědomí mám - tomuto fenoménu se nelze vyhnout. Čekala jsem, že film bude především o vztazích a módě, ale přece jenom nějaký základní děj je potřeba. A ten tu zoufale chyběl. Tak nějak nevím, o čem to bylo. Jako každá ženská jsem se ráda koukla, jak jsou všechny oblečené a nalíčené, ale tím to bohužel končí. Popravdě na to se můžu podívat do časopisu a nemusím trávit více než dvě hodiny u TV. Bylo to takové rozplizlé, natahované nic. Možná má tento film nějaký význam pro skalní fans, pro mě k žehlení ok, do kina rozhodně ne.

Druhá nebo první (1998)

Možná až moc klišé a sentimentu, ale v celku to funguje.

Se lvíčkem v srdci (2016) (TV film)

Pěkný dokument, který shrnuje nejdůležitější okamžiky českého (a samozřejmě československého) fotbalu. Připomíná úspěšná léta, ale i ta chudá. Oceňuji především staré záběry z válečných let. Btw. když člověk vidí, kde česká reprezentace byla a kde je teď, je to až k pláči. A tím nemyslím jen kvalitu hráčů.

Pouta (2009)

Nějak nechápu zdejší hodnocení, z mého pohledu je film strašně přeceňovaný a především zbytečně dlouhý. Upozorňuji, že nemusím vždycky koukat na filmy, kde akce střídá akci, ale tohle byla prostě natahovaná nuda.

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Pro mě velké překvapení - jeden z nejlepších animáků posledních let! Vtipné jak pro děti, tak i pro dospělé. Ráda se někdy kouknu znovu.

Časové pásmo bylo změněno