Vyměřený čas (2011)

Jeden exkluzívny film. Fantastické herecké výkony. Už len vymyslieť niečo také originálne s časom je bomba. Facebook, Avatar, Počiatok, Memento a aj Vymedzený čas sú niečim originálne. Áno, je to ľudská vynaliezavosť, ktorá posunula hranice ľudskej predstavivosti ešte ďalej. Najviac však ma na tom filme zaujali dve skoro na vlas rovnaké scénky, ktoré boli na konci filmu jak Will(J.T.) zachraňuje svoju lásku no na začiatku filmu milovanú matku zachrániť nedokázal, bohužiaľ. Symbolika na zamyslenie. No nič, začínam sa tešiť na ďalšiu Niccolovu bombu.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Ak nemáte čo robiť v piatok do obedu, tak vám určite odporučím pozrieť si tento film. Pre mňa prekvapenie roku 2011, nečakal som, že práve takýto žáner ma najviac prekvapí, ale od filmu som dostal viac ako som dúfal. Bojovať treba vždy, ak ide o lásku tak to platí dvojnásobne.

Šmoulové (2011)

Jedine čo mi na tomto filme vadilo bol ten začiatok. Chcel som po tom viac informácií o šmouloch a taktiež dlhšie zobrazenie života v dedine ale inak to bolo šmoulistický dobre :D

Kamarád taky rád (2011)

Mám rád Justina ako herca, milujem Milu ako herečku. Páčili sa mi obidvaja v tomto filme, ale nepáčil sa mi hlavne ten scenár - stupidita. Bože, ak by som mal porovnať Natalie a Ashtona a Milu a Justina tak je to o tom istom, jak keby som videl ten istý film a tých istých ľudí. Čakal som prekvapujúci moment ten však neprišiel, koniec režisérom odfláknutý

Plán hry (2007)

Dobrý film na relax, pri ktorom nemusíte zvlášť rozmýšľať a neni to úplne zle. Niektoré stupidity však mohli vynechať napr. slečnu manažérku Joa.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Dávať odpad len preto, že v názve je napísané Justin Bieber je dosť pokrytecké. Pekne spracované a k tomu som tam našiel veľa inšpirácie. V niektorých prípadoch mi tento dokument otvoril oči.

Partička (2009) (pořad)

Na slovenské a české pomery nadľudská relácia. Kopec srandy, niektoré hry nevyjdú jak majú ale v celku je to vynikajúce. Latinák ten je neskutočny :)

Zdrojový kód (2011)

Štýl podobný filmu Uhol pohľadu, až nato, že tu sa niečo v minulosti mení pomocou 1 osoby. Vo filmu Uhol pohľadu sa nič nemení, len sa pozeráme na ten istý úsek väčším počtom ľudí. Celkom ma to bavilo, ale nebolo to dokonalé, preto to hodnotenie je za 4*.

Výměna (2008)

Od začiatku ma tento film chytil a už ma nepustil. Angelina Jolie podala perfektný herecký výkon. Hold Clint Eastwood.