Rychle a zběsile 5 (2011)

Akcia, akcia, akcia, akcia, akcia. Jedna veľká pecka. Vynikajúci výber soundtrackov, Perfektná náväznosť na ostatné časti, skvelá sranda, hlavne Tyrese Gibson zabíja. Proste, už dlho nebol taký peckovo, efektne a s kúskom srandy dotiahnutý film ako tento. A som veľmi rád, že som mohol byť na tomto filme v kine, kde tie zvukové efekty mi pridávali mnohonásobné dlhšie odozvy srdca. Podľa konca, by mala v 6 vstať z mŕtvych aj Michelle Rodriguez a pripojí sa aj Eva Mendes a ak to bude také dokonalé ako toto, tak je na čase, aby som sa začal tešiť.

Requiem za sen (2000)

Dávam tomuto filmu 2* + 1* za pieseň. Vôbec ale vôbec ma to nenadchlo, neviem čo je na tej réžií také veľkolepé ale mňa to ustavične provokovalo aby som tento film hneď vypol. Tento film má vychovávať, ale pre mňa to uberá človeku na sile.

Hanebný pancharti (2009)

Pri tomto filme som stratil nervy. Ešte som nevidel film, pri ktorom by som bol v napätí celý čas, ktorý bol vytvorený pre daný film. Všetko bolo tak dotiahnuté do konca, že človek nikdy nevie čo sa môže stať.

Nezastavitelný (2010)

Slovné spojenie nezastaviteľný vlak spolu s obsadením Chris Pine, Denzel Washington a Rosario Dawson urobil vo mne predtuchu, že tento film musí stáť zato. A aj stál. Ak je Denzel v takejto role ako bol v tomto filme tak to môže byť len perfektný film. Tento film mal perfektnú gradáciu a zdravú dávku adrenalínu a preto to je za 5*.

Tlumočnice (2005)

Ešte predtým ako som si pozrel tento film som netušil, že ma tento žáner s politickým cítením tak vtiahne do deja. Musím sa priznať, že Nicole Kidman nie je jedna z mojich obľúbených herečiek, ale v tomto filme pre mňa excelovala, aj napriek tomu že na Seana Peana sa podľa mňa nechytala, ten bol fantastický. Dosť nečakane vyvrcholenie aj preto si tento skvelý film, pri ktorom som sa vôbec nenudil zaslúži 5*.

Let's Dance 3D (2010)

Ak mám pravdu povedať, tak čakal som od toho viac. To jak to režisér zachytil tak to sa celkom dalo, ale pre mňa ako pre toho, čo videl aj jednotku aj dvojku, kde scenár bol na 1* tak tu mi to chýbalo. V jednotke bol najsilnejší príbeh a čím ďalej to ide, tak tým je to horšie a horšie, preto neviem či sa mám na ďalšiu časť tešiť alebo nie, ak vôbec bude. 75%

Glee (2009) (seriál)

Celý tento seriál mi pripadá veľmi dobrý napad. Konečne aj nejaké znamejśie piesne sú v dobrom seriáli. Trošku mi vadí, že dej je trošku celý taký poprehadzovaný ale inak docela slušný seriál. Niektoré piesne sú fakt podarené.