Fandy, ó Fandy (1983)

Velmi reálný a dost zábavný snímek. Taky sem takle nějak začínal. V práci se kouřilo, v hospodě se kouřilo a nikdo nikoho neomezoval. A taky se moc nedělalo. Byla to ideální doba bez nějakých cílů.

Smrt mouchy (1976)

Vono se i mistrovi něco nepovede a hudba Lišky to nezachrání. Dá se to sledovat celé, ale potom si zkušený divák položí otázku: Proč to bylo točeno?

Růže pro všechny (1967)

Příběh obyčejné štětky v Riu. Vypnul jsem v půlce, naprostá pitomost.

Tvár v okne (1963)

Mě se to prostě nelíbilo. Rozžvaněný film obsazený hvězdami a to i českými. Naprosto odfláknuté, takový Kachyňa by to vůbec nepustil mezi lidi.

Tři dcery (1967)

Obrovskou reklamu tomu udělal seriál Zázrak ČS filmu. No nebylo to zlý, ale z tak kvalitního tématu se dal vysekat super film. Šanovia  zasa niečo dojebali.

Škaredá dědina (1975)

Skvělá režie, výborná kamera.  Hnusnější pohled na venkov si nedovedu představit. Sice tradice a zpěvy ale jinak život ve sračkách špíně a chudobě. Zdravotní servis nula.  To si člověk dnešní doby žijící ve městě a vyhřátém paneláku teprve uvědomí, jak se má.

Vianoce Adama Boronču (1988) (TV film)

Takový jebnutý film. Všichni mají holou prdel, žijou na samotě a syn v americe se na ně vysere. Boronča dá na dluh zastavit hodinky u žida a pak hostí hospodu. Jak to skončí jsem věděl ve 20.té minutě.  Kdo do tohohle investoval peníze musel být naprostý kokot. Komunisti.

Sedem svedkov (1967) (TV film)

Policajti si myslí, že v době policejního státu se někdo bude angažovat na obranu bezbranné dívky. Fihu! Každý věděl, jak by dopad. Za těch 50 let se ale nic nezměnilo....

Případ Barnabáš Kos (1964)

Začátek byl velmi rozpačitý, něco jako Wimmer, co žere uherák při koncertu. Kemr, největší blb ač angažovaný,  je trianglista, čili zcela zbytečný. Teprve až se stane riaditelom, vymyslí projekt koncertu pro triangl. Nakonec z těch blbostí, co natočili Slováci v šedesátkách je to jediný dívatelný film.