Brotherhood (2010)

Parádní jízda, který neubírá plyn ani na konci. Říkal jsem si, že 76 minut je docela málo, ale filmu to jenom prospělo. Nezbyl čas na chození okolo horký kaše. Když se to sere tak pořádně! Zdá se, že už nemůže být hůř, ale za 10minut se topí ještě ve větších hovnech. Chybičky na logice vyrovnávají herecké výkony.

Kamarád taky rád (2011)

Lepší verze Hlavně nezávazně! Romantičtější, vtipnější a mnohem míň utahané. Ústřední dvojce je mnohem víc sexy než kačer a Natalie a homosexuální Woody je super.

Sedm (1995)

Všechno perfektně klape. Skoro dokonalé krimi. Vyzdvihl bych hlavně výkon Kevina Spaceyho, který je famózní. Bohužel, když Kevin nastoupí na scénu, je už jasné jak to skončí. Jednoduše mě zklamalo, že nepřišlo žádné překvapení.

Life's Too Short (2011) (seriál)

Po většinu času to není žádný terno, ale pak přijdou scény, které člověka dokonale odrovnají. Jako například brainstorming, nebo nacvičování s Neesonem. Tyhle chvíle pobaví víc než celá poslední řada HIMYM.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Snímek je stejně naivní jako pohled chlapce na tehdejší holocaust. Zachraňuje ho emotivní konec a výkony tak mladých herců. Vyvolává ve mně nenávist, což jsem o filmu s takovým tématem čekal a proto ****.

Cobra Kai (2018) (seriál)

86%? Aha, tak dobře. Prvoplánově to docela funguje, než se člověk zamyslí. Tím, že má díl cca 30 min, se rádoby zdá, že se pořád něco děje, ale ono se vlastně nic neděje. Trošku to vypadá na dobře napsané a vyvíjející se postavy - z kokotů se stávají dobráci a naopak, jenže pak se to během dvou minut zase všechno otočí. Navíc herci otřesní, hlavně teda Machhio a Zabka. Trošku to zachraňuje poslední díl druhé série.

Králové léta (2013)

Čekal jsem od filmu víc. Nebo mozná víc toho života v lese. V podstatě zde jde hlavně o vztah hlavního hrdiny a jeho otce. Všechno to mezi je nemastné neslané až na úvodní scénu. Největší problém jsem měl s tím, že jsem měl celou dobu pocit jako bych film už viděl, ale že by mi to až tak vypadlo z hlavy?

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Tak jak se mi Garfiled s Emmou v prvním díle líbili tak mi tady oba vadí. Jí to vůbec nesluší, v některých scénách vypadá na 40 a jeho ubrečenej výraz už mě vytáčí. Jinak klasickej Spidy, ničeho nového jsme se nedočkali.

Insidious (2010)

Na film se dívám tak, že si nastolí nějakou svoji vlastní realitu, popřípadě logiku. Potom ho hodnotím podle toho jestli jí dodržuje, nebo si začne zbytečně vymýšlet a přestane to dávat smysl. Krásným příkladem je pro mně závěr Insidious. Ten je dle mě přitažený za vlasy. Zkazil mi poměrně dobrý dojem z celého filmu.

Insidious 2 (2013)

Hororových prvků je tu málo. Takže bych to spíš nazval mysteriozním thrillerem. Což pro mě znamená, že jsem dostal něco jinýho než jsem si myslel že dostanu. Tento fakt mi vadil především v první půlce, která se zbytečně vlekla. Přece jen už jsem věděl s čím mají tu čet a očekával jsem trošku markantnější sešup do děje. Ach ty očekávání.