Matilda (1996)

Takhle stupidní komedii jsem už dlouho neviděl. Naprosto typickej produkt pro malý děti, kterým stačí když se na obrazovce něco hýbe, ale pro ostatní to je skoro nekoukatelný a to i když je režisérem Danny DeVito a dokonce si v tom i zahrál, ale nic z toho prostě nepomůže a nepřebije nesympatickou hlavní "hrdinku" a imbecilní děj se spoustou přehnaně rádoby vtipných scén.

Mission: Impossible (1996)

Výborná akce, vychytávky lepší než má James Bond a spousta vábornejch herců v čele s Tomem Cruisem. To je Mission Impossible, pro mě jeden z dalších výborných akčních filmů Toma Cruise a fakt mě nenapadá nic proč to má tak nízký hodnocení, doknce i děj mi přijde nadprůměrnej a o nějaký nudě se ani nedá mluvit a dokonce je to točený v Praze, takže dobrý 4* si to určitě zaslouží

Kanibalové (1980)

Hodně drsnej film, tady neexistuje žádná cenzura nebo ukazování jen toho nejnutnějšího, všechno se ukáže do naprostýho detailu. Ze začátku to je trošku na škodu, protože u některých scén je vidět, že to je jen ne moc povedený trik, ovšem s přibývajícími minutami je film čím dál drsnější a realističtější, hodně tomu taky napomůže zabíjení živých zvířat(jestli to nejsou živý zvířata, tak mě teda pěkně vochcali, ale vypadalo to hodně opravdově). a konec to všechno už jenom dovrší. Po filmařský stránce to je výborný, stejně tak mi připadala hudba skvěle vybraná, k těm nejdrsnějším scénám je jako kýč přidaná pohodová hudba.a jestli tenhle film měl za úkol vyvolat v člověku nejrůznější pocity znechucení, tak se to povedlo na výbornou.

Doom (2005)

No tak po přečtení některých komentařů, co jsou tady, jsem od toho moc nečekal, ale nakonec to tak špatný nebylo. Ze začátku se moc neděje, ale ani to moc nenudí, pak je trocha akce a musim se přiznat že ta mě trochu zklamala, protože většinou neni vůbec nic vidět, jelikož se to převážně odehrává ve tmě nebo příseří a ani baterky na zbraních nepomáhaj. Stejně tak mě zklamli mutanti, jejich vzhled mi akorát tak připoměl film The Thing a po brutální řežbě v čele s The Rockem ani vidu ani slechu, sice pár krvavejch scén se najde, ale moc jich nani. Po tom všem jsem už uvažoval, že všechny ty komentáře mely asi pravdu, jenže posledních 20 minut je pěkně krutá řežba, ani né tak počtem mrtvol, ale stylem jak je ta akce nasnímaná, za to musim přidat hvězdičku navíc. Kdyby ještě The Rock se svojí big fucking gun rozstřilel všechno co by mu přišlo do cesty, tak bych snad dal i 4*, ale po slibný scéně kdy si jí bere se z toho nakonec moc nevyždímalo, takže nakonec u těch 3* zůstanu

Ruka zabiják (1999)

Takovejhle masakr se prostě musí vidět, ruka která sama zabíjí a je jí vcelku jedno jestli je jejím majitelem líná veš Anton nebo jestli si to jako useknutá štráduje na školní ples kde urve kus hlavy Dextru Hollandovi z The Offspring, k tomu Seth Green s flaskou v hlave a pěkná Jessica Alba. To by samozřejmě na 5* nemělo být, ale nějak si nemůžu pomoct

Swordfish: Operace Hacker (2001)

Hned za začátku dokonale naladí zpomalenej výbuch, pak už to bohužel neni tak dobrý jak to ze začátku vypadalo, ale pořád nadprůměr. Herecký zastoupení to má ale výborný. John Travolta je pěkně krutej, hlavně když tam vytáhne ten kanón a Halle Berry je zase pěkně sexy a už jen kvůli ní by se to mělo vidět, Hugh Jackman sice vypadá na tvrďáka, ale tvrďák ve filmu neni a je to možná škoda, určitě by to tmou dodalo šťávu a bylo by to ještě akčnější. Nebýt týhle trojice, tak by to asi za moc nestálo

Stydlivý polda (2000)

Tenhle film ja tak trochu nevyváženej, jednou je to zábavný a má to skvělý vtipný scény a za chvilku nuda a nepovedený vtipy, Herci jsou naštěstí dobrý, dokonce i Liam Neeson, kterýho jsem v mnoha komediích neviděl nebyl špatnej. Kdyby se na tom trochu víc zapracovalo, byla by z toho hodně dobrá komedie.

Instinkt lovce (1999)

Instinkt lovce je jeden z horších filmů Jackiho Chana. Souboje jsou sice na dobrý úrovni, to se dalo celkem očekávat, i když Chan umí víc a choreografie některých soubojů neni úplně doladěná, možná se taky dala vypustit naprostá tupost jeho nepřátel, který maj iq jako zmrzlá makrela, ze začátku to bylo vtipný, ale postupem času už to začalo vadit. Ale to by se dalo přehlídnout, kdyby to bylo aspoň trošku vynahrazený příběhem, jenže příběh to jaksi taky postrádá, takže slabší 3* a nic víc.

Rudá Sonja (1985)

Chudák Arnold, tohle si po Conanovi nezasloužil. Hrát druhý housle za Bridgitte Nielsen, která v roli bojovnice je až trapná, neni zrovna nejlepší stav. Ale Arnold tam sám o sobě byl docela dobrej, jenže příběh je naprosto debilní a když obsadili do hlavní role ženu, tak samozřejmě zaporák musela být taky žena a to bylo to nejhorší co se mohlo stát, ta byla snad ještě ubožejší než Nielsenová a její rádoby drsný kecy byly spíš směšný. A o soubojích se snad ani zmiňovat nebudu, to byl taky děs a bída, ještěže to tam zachraňoval Arnold jinak by to dopadlo asi nejhůř jak by mohlo....No jo kurva, je to tak, stejně na to vždycky čumim

Ryba jménem Wanda (1988)

Naprosto úžasná komedie, takhle skvělý jsem to nečekal, bavil jsem se od začátku do konce bez přestávky. Všechny scény v tomhle filmu jsou vtipný, ale bezkonkurenčně nejlepší jsou scény s Johnem Cleesem, ten tady nemá chybu, ale ostatní jsou taky výborný, takovej Kevin Klien nebo Michael Palin moc za Cleesem nezaostávaj a podávaj úžasný výkony. U tohohle filmu se snad ani nedá nebavit