Trosečníci (2002)

Od tohohle filmu jsem očekával, že to bude něco podobného jako Šest dní, sedm nocí s Harrisonem Fordem, jenže to jsem se jaksi šeredně zmýlil, dostal jsem akorát pěkně stupidní film, plnej nedomyšlených zvratů a chování hlavních představitelů k sobě. A že by tohle byla komedie, tomu se mi nechce vůbec věřit, jsem se za celou dobu filmu ani jednou nezasmál. On tam vlastně ani nebyl žádnej pořádnej náznak snahy o nějakou komickou situaci, takže se nedá mluvit ani o vtipech který se třeba nevyvedly, tohle je opravdu hodně slabý. A Madonna ve filmu nemá co dělat, její herecký schopnosti jsou minimální a vzhledově už na tom taky neni nejlíp, sice se ve filmu trošku využilo, že je zpěvačka, ale to bylo hodně málo, aby to tenhle film mohlo zkvalitnit

Zvoník od Matky boží (1997) (TV film)

Průměrný film, ale nadprůměrní herci. Hlavně Richard Harris jako Frollo je vizáží naprosto dokonalej a herecky to zvládá taky bravurně a podle mě byl nejlepší postavou tohohle filmu. Mandy Patinkin je herecky taky výbornej a všechny jeho pohyby vypadaj uvěřitelně a má skvělou masku, ale jeho normální polovina obličeje vypadala podle mě až moc dobře. Salma Hayek sice jako jediná nehrála úlně přesvědčivě, jenže typově se na to hodila úplně dokonale, takže z tohohle snímečku nakonec vylez docela pěknej film

Kid (2000)

The Kid je typickým produktem od Disneye, jenže místo druhořadých herců tentokrát do hlavní role obsadili Bruce Willise a i když je to dobrej herec, tak mu to nepomůže a celej film se jenom koukáte jak se Willis ztrapňuje v rodinným filmečku kde se nakonec vše v dobro obratí. Ale zase se musí uznat že příběh to má částečně originální a úplně celej film jsem se nenudil

Kameňák 3 (2005)

Pořád ta stejná písnička, vůbec žádná změna, ale to se asi ani čekat nedalo, že se to nějak vylepší, nicméně třetí díl už je trošku moc a jen se jen děsim toho, že tenhle díl neni tím posledním, ale zase na druhou stranu musim říct, že některý fóry, ač jsou známý, tak mě dokázaly rozesmát a přece jenom jsem si už zvyknul za ty předešlý díly na speciální styl těhle filmů, takže žádný zklamání nebo znechucení se nedostavilo a možná i proto dávám tak skvělý hodnocení

Drákuloviny (1995)

Pravda ja, že Leslie Neielsen má hromadu daleko lepších parodií než je tahle, taky je pravda, že je to docela často trapný a že některý vtipy se zrovna moc nepovedly, ale přesto se u toho dá slušně pobavit a scény s Leslie Neilsen většinou nezklamou, takže nakonec to neni úplně ztráta času, ale na jiný jeho parodie to nemá

Myšák Stuart Little 2 (2002)

Taková rodinná pohodovka, ale opravdu nic víc. Myšák zase prožívá nějaký dobrodružství, pak se tam najde pár zvratů, aby to nebyl až zas tak tuctový a nakonec happend, ale proč ne i na takový filmy se dá koukat. A ještě potěší v roli matky Geena Davis, to už je ale opravdu všechno co tenhle film nabízí

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Taková dost divná romantická komedie a přesto perfektní, má sice přes dvě hodiny a to je teda pořádnej příděl, jenže jsem se ani na chvilku nenudil, což se mi u filmů podobnýho typu nestává. Herci ač jsem je nikdy neviděl, tak hráli skvěle a dokonce se dali i lehce poznat mezi ostaními, což se mi u asijských filmů, taky dost často nepodaří, takže hned bylo snažší se s postavami sžít a závěrečnej epilog je fakt skvělej, takže nakonec to těch 5* dá

Old Boy (2003)

Bohužel to nebylo, tak dobrý jak jsem doufal, možná jsem od toho příliš očekával, hlavně díky chvále, která se s timhle filmem nese, jenže mě to prostě nepřišlo až zas tak dobrý. Teď s odstupem času sice musim uznat, že dějově to je výborný a typická korejská brutalita nemá chybu, ale stejně mě to nedokázalo moc vtáhnout do děje a možná proto jsem si to nedokázal patřičně vychutnat. Ale i tak to je hodně nadprůměrný a fanoušci korejských filmů by si to neměli nechat ujít

Underworld (2003)

Mám rád upírský příběhy a Kate Beckinsale a když se k tomu připojí ještě zábavně a akčně podanej příběh, kterej na diváka působí takovým cool nabušeným dojmem, tak já mam o zábavu postaráno. Krom toho Bill Nighy je vždycky skvělej

3000 mil na útěku (2001)

Ze začátku to vypadá moc moc slibně, jenže po ukrutný akci přichází vystřízlivění, kdyby film pokračoval v nastoleným tempu ze začátku, tak by to byl pěknej masakr, jenže se tak nestalo, sice to nějak moc nenudí, ale taky se moc neděje. Všechno to zachraňuje pěkně drsnej Kevin Costner, Kurt Russell už tak dobrej neni, ale pořád lepší, než nějakej neznámej herec a Courtney Cox je slušná. Když už se zdá, že film zůstane jenom u dobrýho začátku, tak naštěstí přijdou závěrečný jatka, který moje hodnocení zdvihnou o 1* nahoru, ale z tak slibného rozjezdu se dalo určitě dostat víc než jen trochu nadprůměrnej film