Televarieté (1970) (pořad)

Jestli za minulého režimu něco fungovalo, byla to zábava v TV. Prostě cíl vládnoucí garnitury byl jasný, přikovejme lidi k TV a nenechme je tak demonstrovat v ulicích vůči čemukoli. Televarieté navíc šlo takovou dobu, že své kvality prokázala mnohokrát. Samozýřejmě, že na tom má lví podíl dvojice V. D. a J. B.

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Jestli chcete vidět totální kravinu, pusťte si Anakondu 4: Cesta blbosti, stupidity a krve. Dobré asi jen na otestování televize, zda vám funguje barva.

Neznámý svůdce (2007)

Dvě hvězdičky za poměrně překvapivé rozuzlení. Jinak kromě toho až tolik film nenabízí. Halle Berry navíc hraje pořád stejně strnule.

Válka nevěst (2009)

Typická Hollywood kravina, kdy měl scénárista jasné zadání a to splnil do puntíku, už stačilo jen sehnat herečky poměrně zvučných ale stále neokoukaných jmen a natočit. Udělat tomu reklamu a úspěch je na světě. Vyděláno. Jinak naprostá pitomost o tom, jak se dvě holky nesnáší a tak si navzájem kazí svatbu.

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

Pamatuji si hlavně velmi zajímavou a velmi mlaďoučkou Lindu Rybovou, která mi prostě uvízla v paměti. Jinak to byl docela děs.

Zachýsek, zvaný Rumělka (1990) (TV film)

Vcelku povedené, přítomno hodně známých tváří, příběhově to také není úplně katastrofa.

Dlouhá míle (1989) (seriál)

Vcelku mě to docela bavilo, i když si vůbec nelibuji v atletice. Ale byla tam určitá kvalita, pro kterou se vyplatilo oěpt další český miniseriál sledovat. Jen si neodpustím poukázat na opakovanou ponurost, která bohužel "zdobí" řadu československých a českých seriálů... škoda.

Putování po Blažených ostrovech (1989) (TV film)

Neskutečně splácená splácanina kde čeho a s kde kým. Vcelku šílený příběh, ve kterém je snadné se ztratit. "Parádní" záležitost pro děti.

Někdo musí z kola ven (1988) (TV film)

Sonda do socialistického dělníka, resp. co trápilo Československo v době perestrojky, tedy zjištění, že bychom měli řadu věcí dělat, mnohem efektivněji a moderněji. Na to už ale bylo opravdu pozdě.

O zrzavé Andule (1988) (TV film)

Zrzavá Anča už natočila lepší pohádky, ale tahle je poměrně známá a dost často reprízovaná, proto ještě ta vcelku nadprůměrná obliba.