Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (6 914)

plakát

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Hodně známá pohádka, kterou proslavila hlavně písnička při stavění oné zdi, kdy zamilovaný páreček přimíchával do malty vajíčka.

plakát

Tak se ptám - Příliš mladí na lásku (1980) (epizoda)

Andrlová a Čenský se spolu na televizní obrazovce v televizním filmu pouští do rozboru problémů mladé generace za socialismu. Jako sonda do tehdejší doby určitě užitečné.

plakát

Bílá kočička (1979) (TV film)

Vcelku příjemná záležitost, která i vcelku pobaví. Pro mě jednoznačně palec nahoru, i když třeba už asi nikdy nebudu opakovat.

plakát

Devatero řemesel (2009) (TV pořad)

Cíl nebo poslání pořadu je vcelku jasné. Bohužel tvůrcům se to tak trochu vymknulo a tak výsledek moc neodpovídá tomu, co mělo vzniknout.

plakát

Zázraky přírody (2009) (TV pořad)

Vladimíř Kořen je svkělý, to opravdu. Tyhel všechny věděcké a přírodní počiny mu prostě jdou jakoby samo.

plakát

The Daily Show (1996) (TV pořad)

Další z amerických typických talkshow, kterou by se mohly naše pořady nechat hodně inspirovat.

11/9 (2002) (TV film)

Takový lepší průměr mezi dokumenty, které nějakým způsobem popisují události 11. září 2001.

Fahrenheit 9/11 (2004)

Samozřejmě, že je to kontroverzní a samozřejmě, že spoustu věcí tomu můžeme vytknout, ale Michael Moore si nehrál na žádného extra vědátora, prostě psojil některé informace umělě, ale to vůbec nevadí,

plakát

Making of 'Heat', The (2005)

Heat sám o sobě velmi dobrý film, který mohu jen a jen doporučit. Není tedy důvod nevychutnat si tuto fanouškovskou třešničku na dortu.