• Thriller

Jak přemýšlí Boris Johnson (2022) (TV film)

Veľa informácií pokope, čo je veľmi dobre. Je tam ale skutočná objektivita, to nech už posúdia iní. 3 z 5

Renoir a dívka s modrou stuhou (2019) (TV film)

Príbeh jedneho obrazu. Nejak extra ma to nezaujímalo, ale časť s treťou ríšou bola zaujíma, ako vždy. 3 z 5

Dějiny odpadků (2022) (TV film)

Dobrý dokument. To vám v škole a ani vo filmoch nepovedia. 4 z 5

Ramses a jeho synové (2022)

Môžme byť extremne radi, že žijeme v takej pokojne a bezpečnej krajine. Už skoro každý film od frantíkov je o tom istom, problémy s prisťahovalcami atď. Ale čo si tam napúšťali, to tam majú. A ten mág bol tiež pekný kokot. 1 z 5

Status: Naživu (2022)

Jeden z tých lepších thrilerov. Uveritelné, napínavé, nedá sa to úplne prekuknúť. 3 z 5

Horké křeslo (2022) odpad!

Ti hovorím, priemerná opica s minimom skúseností by to nenapísala inak. Hrozná, priehľadná blbosť, ktorá nemá čím prekvapiť a už vôbec nie potešiť. Ale tak aj Gibson musí z niečoho žiť. ODPAD!

Mám rád filmy (2022)

Tieto divné teen filmy čo sa hrajú, že sú z minulosti. Zatiaľ ani jeden mi nesadol. Chápal som čávovca, ale ako keby naschvál ho posunuli ešte viac, ako bolo treba. 2 z 5

Gaspar má 24 hodin (2023) odpad!

Ja som to pozeral, snažil som sa to pochopiť, ale to sa nedá. Vôbec netuším, o čom to bolo a čo to chcelo povedať. Ale možno som len ja debil, neviem. ODPAD!

Zloděj mého srdce (2024)

Lacná turecká verzia všetkých možných čorkárskych filmov, aké poznáme. Aj so všetkými zvratmi a prekvapkami. Ona celkom pekná, Astoník super, dokonca aj real Praha. 1 z 5

Mistrovské dílo (2023) odpad!

Filmy o umelcoch sú utrpenie a nezachráni to ani komédia. Sú proste blázni, nerozumiem im, iritujú ma a tak celkovo ich mám aj v piči. ODPAD!