• Thriller

Odsun (2010)

Mňa tieto židovské príbehy nijak zvláštne neberú. Len trpia a vyplakávajú, do toho nás chcú filmári strašne presvedčiť, aby sme cítili strašne veľkú emóciu. Frantíci sa iby zaradili do dlhého zoznamu krajín, čo sa na deportáciách podieľali. Nič zvláštne. Velodrom bol ale spravený veľmi pekne. 2 z 5

Pán mravenců (2022) odpad!

ký ďalší talianský film o buzerantoch. Mám na nich šťastie v poslednej dobe. ODPAD!

Fentasy (2024)

Ono to má skutočne všetko, čo má drogový film mať. Jednoduchú zápletku, ustrelený vizuál v drogových stavoch, agresívnu hudbu, nočný život, skvelý strih a dynamickú kameru, fízlov, posolstvo a prezentáciu života s rýchlo zarobenými peniazmi. Len to nemá atmosféru. Žiadnu. My vieme, čo postavy robia, ako rozmýšľajú, aké budú ich ďalšie kroky, len sa na nich nevieme napojiť, lebo to nemá žiaden moment, ktorý by diváka definitívne priklonil na jednu stranu. Ešte aj ten záver je taký, že keď to pozorne sledujete, tak budete vedieť už skôr. Dúfam, že Kika si pôjde po nejaké ocenenie a aj zvyšok obsadenia celkom v pohode. Takže, podporte slovenský film v kine a neberte drogy. Hlavne ľuďom, čo ich vyrábajú. 3 z 5 (premiéra, Kino Mladosť)

Fotři (2023)

Normálny svet sa stretol s touto kokotinou, čo teraz žijeme a čo nám z každej strany nútia. A normálny svet ťahá za kratší koniec. S tým nemôžem súhlasiť. 2 z 5

Roboti (2023)

Vedel by som si to predstaviť aj premakanejšie, ale bavilo ma to. Hlavne ten úvod bol super, tam človek musel dávať pozor. A Woodley ani nemusela ukázať cecky. 3 z 5

Ráj sušenek (2023) odpad!

Sever európy je už pekne v piči. A vlastne aj západ. A teraz je na mieste otázka, ovláda nás vlastne amerika alebo blízky východ, ktorý už nie je ani blízky a už ani východ? Veľmi veľa otázok, žiadne odpovede a ešte aj nechutné sušienky. Super ODPAD!

Můžem i s mužem (2023) odpad!

Nezvládol som to ako film, ako by som to zvládol v divadle?? Nie každá divadelná hra je vhodná na filmové plátno. Super ODPAD!

Sběratel andělů (2023)

Klasická krimi, ktorej ale chýbalo všetko, čo majú severské krimi v dna. Len za veľa ceckov. 1 z 5

Zlato (2022)

Neskutočná nuda, film kde sa nič nedeje a kde Efron len trpí na slnku. Za podobný výkon dostal Leo oskara. No nič, toto je len počin do počtu s dobrými maskami. 1 z 5