• Thriller

Hrubý střih (2022)

Ďalšia divadelná hra na filmovom plátne. Dlhé konverzačky, Mark, ktorého nemám rád, a celkom spletitý dej. Čím dlhšie to ale plynie, tým viac vás to očarí, niečim. Proste, chcete vedieť, ako to skončí a ten záver si diváka vypapá. Inteligentné, ale zdlhavé. 3 z 5

Ztracen na Aljašce (2016)

Film, ktorý je tak nudný a nezáživný, ako koniec samotný. Kludne to mohlo byť kratšie a akčnejšie. Stále by to bolo sto krát prevarené hovno, ale aspoň by som si pri pozeraní nemusel šklbať kotlety. 1 z 5

Jaula (2022) odpad!

Ten film ma subjektívne pol dňa, nič sa tam neudialo, okolo hororu to ani nešlo a srať sa do kapusty rakúšanom, no to je veľmi opovážlivé. Film jak kokot, fakt. ODPAD!

X (2022)

Zvrátený a pre bežného diváka nepochopiteľný horor. A ja som bežný divák ale zároveň tam boli cecky, takže milosrdná 1 z 5

Noelin deník (2022) odpad!

Nejaká píčovina, ktorá okolo komédie ani nešla. ODPAD!

Dcera (2021)

Španielaci majú nejaký problém. Rakúšania majú pivnice a títo majú evidentne túžbu privlastňovať si cudzie deti po tom, ako sa postarajú a o ich matky. Druhý film v krátkej dobe, oba rovnaké konce. Oba len stavajú na twiste v závere, ale aby ma to nejak zaujímalo sa povedať nedá. 2 z 5

Togo (2019)

Ženy tu plačú a ja nemám rád tieto filmy o zvieratkách a ich hrdinských výkonoch. Už vopred viem, že to bude pílka na emócie, niekto umrie a ešte keď to je haukoch, no konec. Casting perfektný, výkony tiež, efekty otrasné. Nepozerať so slabšími povahami. 3 z 5

Případ DeLorean (2018)

Jop, takto to nejak s tým tragickým, škaredým a nefunkčným autom skutočne mohlo byť. Na dve hodiny trochu rozťahané, ale pre niekoho, kto absolútne netuší je to veľmi poučný film. 3 z 5

Arthur: Prokletí (2022)

Dobrá atmosféra, ale to je asi tak všetko. Chýbalo mi aj RPGčko. 1 z 5

Zirky za obminom (2021)

Absolútne ničím nie je tento film výnimočný. Zámená tiel, Vianoce, prehnané pohyby, rodinné trable atď. Prečo ho potom pozerať? Sexy ženy, ľahký humor a hlavne uvedomenie si toho, že ani tvorcovia to neberú vážne a zbytočne netlačia. 2 z 5