• Thriller

V očekávání (2013) odpad!

Hodina a pol života nenávratne stratená. Od nikud nikam ten film neviedol. Proste dalšia ženská romantická sračka určená pre ženy. Ruky preč. ODPAD!

Kdo si vezme Barryho? (2014)

Barryho si vezme Barry v sukni. Samotný Barry je pohroma. Barry je ten človek v partii, ktorý je jebnutý, robí hanbu všetkým ostatným a neuvedomuje si to. A teraz má svoju polovičku, dvojnásobná katastrofa. Fekálne vtipy, trapošenie, humor na silu a hlavne sto krát videné zápletky. 1 z 5

Manželská rána (2013)

Kompromis medzi príjemnou komédiou a nepríjemným romanťákom. Nič čo by sme už sto krát nevideli, len v peknom prevedení a s dobrým obsadením. 2 z 5

Nejlepší muži (2012) (TV film)

Všetci vieme, ako vznikli Olympijské hry. Ale viete ako vznikla paralympiada? Presne o tom hovorí tento film. Veľmi, veľmi odľahčená téma na podklade kratšej minutáže s anglickou pichľavosťou a obsadením. Motív, ktorý by si kľudne zaslúžil ohromný rozpočet, hollywoodsky štáb a projekcie v kinách. Bola by z toho silná spycho-športová-dráma, motivujúca nikdy sa nevzdávať a vysoko poučná. Takto je to len poučná jednohubka, pri ktorej sa ale dá dobre zasmiať. Slabšie 3 z 5

Pohled na lásku (2013)

No Boha, toto zas bol film. Číre utrpenie. Jedna za námet a tú hmlu okolo a druhá za herectvo ustrednej dvojky. 2 z 5

Duch nad zlato (2013) (TV film)

Rozprávočka, se vším všudy. Hlavne bez ambície a inovácie. 1 z 5

Dva životy (2012)

Film, na ktorý sa treba pripraviť a byť sústredený. Ja som až tak úplne nebol a vlastne do samotného rozkrytia to na mňa pôsobilo veľmi zmätočne. Rozhodne ale námet zedol lála a to sa počíta. Rozpačité 3 z 5

Případy Anniky Bengtzonové - Nobelova poslední vůle (2012) (epizoda)

Nvm, či už Annikyne prípady tak poznám, alebo som už tak vyskillovaný z kriminálok alebo som to proste len prekukol oveľa skôr ako zvyšok, ale od nejakej 20 minúty som presne vedel kto je vrah a hlavne kto je objednávatel a teda v závere som sa už iba dementne usmieval a pokyvkával hlavou, ako som to odhalil. V konečnom dôsledku je to len klasická krimi s falošnými stopami a postupným vyšetrovaním. Obyčajná šablónka, ale veľmi svižne natočená a ako prvý diel série to skvelo otvoril. 3 z 5

Penthouse North (2013)

Hlas Petra Rúfusa dabujúc Keatona tomu filmu dáva hviezdu navyše. Ten to proste drží. Myšlienka nie zlá, prevedenie mierne lacné, ten úvod asi zhltol najviac love. Zase film o troch postavách a jednej tupej sestre čo nechápe signály, ktoré gradujú postupne napätie. Trochu ale mrzí ten ako keby ukvapený a narýchlo zbúchany záver so všetkými dostupnými klišé. Rozhodne som sa ale mocne bavil na tých hláškach a ako príjemná Bčková jednohubka je to strávitelné. Silné 2 z 5

The Outsider (2014)

Úplne klasické, akčné Bčko bez ambícií. 1 z 5