• Thriller

Proti vlastní krvi (2016)

Anglickí cigáni a ich život. Prebývanie na vatrisku v karavanoch, naháňačky s fízlami a krádeže. Do toho despotická hlava rodiny, ktorej sa pokúša postaviť syn a začať vlastný život s rodinou mimo tohto začarovaného kruhu. Viac naháňačiek, viac nadávok a viac lepšej akcie a menej tých nezmyslených drístov a Gleesonovho kyslého ksichtu a bol by to silný snímok. Tak len ultraslabé 3 z 5

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Fujky. Nemŕtva stále útočí za zvuku desivej hudby, v pivnici, s pomocou dalších nemŕtvých privádza preživších na pokraj bláznovstva. A aj divákov. Nie úplne, ale miestami to bolo pekne ....no fujky. Ale herečka je pekná, aj keď veľa nehrala, príbeh patrične desivý a moje rozhodnutie nepozerať horory opäť upevnené. 4 z 5

V tieni vlkov (1971) (seriál)

Tento seriál by si zaslúžil taký remake, že dovi dopo. Špionáž, napätie, lokácie, skvelé bojovky, dobový feeling a to všetko podmaznuté skvelou hudbou a solídnou kamerou. Tak ako zatracujem našu súčasnú tvorbu a z veľkej časti aj tú minulú, tak toto je klenot, pri ktorom som netrpel a som nesmierne rád, že som na to narazil a videl všetkých 6 dielov. Skvelí herci, na danú dobu vyťažené maximum z minima. Odpúšťam im aj nejaké dejové skoky a miestami roztrieštenosť príbehu. Skutočne kvalitka, ktorú sa oplatí sledovať. 5 z 5

Slnko vychádza nad Prašivou (1976) (TV film)

Mocný bič si tvorcovia pripravili na nič netušiaceho diváka. Ja sa im môžem len poďakovať, že to malo len hodinu, ktorú mi už nikdy nikto nevráti, ale o rok už rovnaku chybu nespravím a tento počin si už vera bože nepozriem. Nikdy. 1 z 5

Smrť chodí po horách (1979) (TV film)

Smrť síce chodí po horách, ale nuda a utrpenie po divákoch. Len za ten úvod a špióna 1 z 5

Sivá húska (1980) (TV film) odpad!

Slovenská televízna tvorba nikdy nestála a veľa a inak tomu neni ani v dnešnej dobe. Vráťte mi niekto hodinu života, ktorú som stratil pri tejto píčovine. ODPAD!

Mŕtvi maturovať nebudú (1980) (TV film)

Sterilná tv inscenácia, ktorá by sa mala divákovi svojimi dialógmi dostať pod kožu a priblížiť myslenie "vojakov" žijúcich v lesoch a riešiacich svoje problémy. Nudné, ale miestami prekvapujúce. 2 z 5

Bezva ženská na krku (2016)

Žalostne nevyužitý potenciál blbky z mesta na dedine. Skôr zamerané na vzťahovú rovinu, s vtipnými vsuvkami. Motivácie vycucané z prsta, zvraty priehliadné jak koža albína. Slabé 2 z 5

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Komédia jak víno, to vám poviem. Vorel to zvoral. Ani vtip, ani myšlienka, len suché reprodukovanie bez nejakej inovácie, čo nikoho nemôže baviť. 1 z 5