Hrdinové ohně (2017)

Na tom filmu je nejlepsi fakt, ze je podle skutecnych udalosti a ze tvurci alespon nejak uctili pamatku hasicum. Filmove me to ale nezaujalo, dialogy postav mi prisly vyumelkovane, zbytecne dlouha stopaz. Hrdinove ohne z divackeho hlediska nemaji nic, co by si mel clovek zapamatovat...

Podvod (1949)

Velmi prosty pribeh bez vedlejsich dejovych linek. Za to se ve filmu porad neco deje a nema sanci divaka nudit. Vyborne natoceny samotny zapas, zabavne prostrihy do obecenstva. Predpisova noirovka.

Escobar (2017)

Je skoro nemozne popsat cely Escobaruv profesni zivot v jednom filmu. Asi by se ve filmu naslo nekolik otazniku a nejasnosti, divak, ktery je hledat nebude si Escobara uzije. Minimalne za herecke vykony Bardema a Cruz.

Sex ve městě (2008)

Hlavni hrdinky jsou strasne pitky, pro muzske publikum film spise slouzi jako studijni material.-). Par vtipnych situaci se tam najde a pokud na film clovek kouka v dobrem rozpolozeni, da se ohodnotit i prumerem.

Měsíc Jupitera (2017)

Vizualni stranka vice nez zdarila, krasna hudba. Zajimava hlavni postava, atraktivni lokalita Budapeste. Ten dej ale podle me nedosahuje vyse zminenych kvalit, bohuzel.

Poslední rudý princ (2015)

Vyborny dokument, ktery se snazi rozebrat Kim Cong-una z vice pohledu. Vypovedi lidi, kteri meli moznost se s vudcem potkat osobne. Nekolik zajimavych poznatku a neznamych zaberu, za ktere jsem vdecny.

Zloději (2018)

Vyborna sonda do jedne japonske rodiny zijici na okraji spolecnosti, kde si kazdy vydelava na zivobyti, jak umi. A kradeze v obchodech nejsou tim nejvetsim zlocinem...

Trio z Belleville (2003)

Animace pekna, dejove me to ale vubec nezaujalo. Coz tedy vidim, ze jsem siroko daleko jediny... Tak dost mozna problem na me strane.-).

Terapie (2011) (seriál)

Nevim, dost mozna jsem ovlivnen vlastnim nazorem, ze terapeuti jsou zbytecni a jen vydelavaji na lidskem nestesti a hlouposti.., ale byl jsem serialem zklamany. Dejove nedokazal upoutat mou pozornost. Roden se snazi, ale ani on to nemuze umet vytrhnout.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Zajimavy namet, vyborne herecke obsazeni... Ale presto tomu chybi nevim, jestli lepsi rezie, strih... Cekal jsem vice, dalo by se hodnotit o hvezdicku vyse, ja tady ale vidim promarneny potencial...