Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Škoda angličtiny, myslím, že němčina by byla pro film mnohem údernější.

Slez ze stromu (2001)

Ano, Gondry byl svým způsobem cítit, i když od Svitu a Nauky je tento film na hony vzdálen. Humor naprosto absurdního rázu a až do konce jsem si myslel, že to nemá na plné hodnocení... "Remeber, when in doubt, don't ever do what you really want to do."

Sexbomba od vedle (2004)

"It's like a gift, you know? It's like I can't controll it."

Once (2007) odpad!

Nůůůůůda! Uf, to byl zase film. Zapřísáhlý milovník Glena Hansarda by si toto užil, ale... Počkat! Vždyť já jsem milovník Glena Hansarda! Tak kde se, sakra, stala chyba? Vysavačová zápletka mi přišla hodná nekvalitního německého pornofilmu, takže příběh jsem si opravdu nijak nevychutnal. Nic moc dalšího film nenabízí. Při každém "I have to go now" Markéty Irglové jsem dostal infarkt. Čekal jsem hodně, to je pravda, ale stačilo by mi i málo...

Klub zlomených srdcí (2000)

Ačkoli námět zni dosti strašidelně, film je poměrně dobrý. Hlavně Zach Braff mě zase dostal ;)

Divoké včely (2001)

Pro začátek bych rád zdůraznil, že tímto filmem se pro mě již navždy vyrovnala česká kinematografie zahraničním filmům. Při sledování tohoto "díla" jsem měl naprosto stejné pocity jako The Island amerického režiséra Michaela Baye. Popsal bych je slovy: proč pro boha mrhám čas sledováním tohoto filmu? Mám spáchat sebevraždu teď, nebo až další scénu? Proč si raději nepustím spořič obrazovky? Proč si raději nepustím plyn? Nemyslím si, že se mi ještě někdy v životě poštěstí, abych takřka všechny filmové postavy nenáviděl (možná ta Jaroslava Duška ve mně nevyvolá čirou nenávist). Herecké schopnosti některých neherců jsou taktéž do nebe volající. Přes to všechno si film nezaslouží hodnocení odpad. Kvalitativně je naprosto srovnatelný s The Island, ovšem za to nádherné auto přihazuji ještě jednu hvězdičku. A Liškův Michael je taktéž nádherný a dokonalý - přesto se má tvář pohybovala mezi výrazem neutrality, nudy a zamračení. Smích žádný.

Štěstí (2005)

Tyto startky bez filtru Bohdana Slámy jsou už nepočitatelně lepší než jeho zdivočelý hmyz. K tomu Bolek Polívka a jeho perfektně zahrané cokoli - co víc od českých filmových tvůrců chtít?

Nesnesitelná krutost (2003)

Scéna na konferenci je jediný zápor filmu. A to přece nemůže sežrat pět hvězdiček, Coenům teda ne.

Všechno nejlepší! (2006)

"No a kdyby ani to nezabralo, tak tohle je Voloďa, toho vozim zadarmo." :D

Planeta opic (2001)

Tim Roth je boží! Nechápu problémy těch dvou- a jednohvězdičkářů. Film má minimum špatností (například Estella Warren je jedním z nich: hezká je, což o to, ale myslím si, že poker face patří k zelenému stolu, ne do filmu), takže bych rád věděl, proč se to tu modrá? :)